Skocz do zawartości


Zdjęcie

W starciu Chuck Norris Vs. MacGyver Wygral by ? ? ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 01 02 2006 - 02:41

Moim zdaniem Macgyver zbudowal by rakiete z 500 glowicami atomowimi do ktorej zrobienia posluzyla by mu paczka orezady w proszku i pacza kleju typu butaprem wyslal by ja w strone chucka a, chuck by ta rakiete poprostu kopnol z pol obrotu. i wtedy by sie skoczyly odcinki MODY NA SUKCES :D:D:D:D czyli dla niektorych koniec swiata, ale i tak czak by to przetrwal :D

  • 0

#2

Napisano 01 02 2006 - 10:30

hyhyh bardzo ciekawe zagadnienei bo jeden mysli glowa a drugi noga glosowalem na koniec swiata ale przerzyli by tylko czak i gajwer bo gajwer zdazyl by zbudowac kombinezon ochrony ze sraj tasmy a czek machal by noga tak szysbko ze odbijal by wszystkie atomy od siebie co nie pozwolilo by na jego wybuch

  • 0

#3 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 01 02 2006 - 10:34

słuszne , spotkanie tych dwóch osobników mogło by być straszne w skutkach . lepiej o tym nie myslec :| :mrgreen:
  • 0

#4 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 01 02 2006 - 13:21

tu by niebylo zwyciezcy :D przeciez to jasne
choc osobiscie jestem jednak za Gyverem, ale jednak nie mozna lekcewazyc potegi Chucka. Gyver musialby zrobic z zwiazku X SBDNSKC (Specjalna Bron Do Neutralizowania Skutków Kopniaka Chucka), a to jest prawie niewykonalne pod ciagla presja wywoywana przez podmuchy powietrza wywolywane przez Półobrut Chucka :!:

ekhem jednak istnieje tu jedna sprzecznosc. Ci panowie NIGDY nie walczyli ani nie beda walczyc z soba poniewaz stoja po tej samej stronie barykady :mrgreen:
  • 0

#5 mozaika1234

mozaika1234

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 02 2006 - 01:32

A ja myśle, że Rysio z Klanu zjadłby ich obu na śniadanie po umyciu rączek.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych