Skocz do zawartości


Zdjęcie

Vista zawiesza się zaraz po uruchomieniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 foudrax

foudrax

    Początkujący

  • 37 postów

Napisano 19 10 2010 - 15:46

Witam
Od kilku dni mam problem z komputerem
Zaczelo sie gdy zaczolem sciagac filmy ale prawdopodobnie to nie od tego. wszystkie je usunolem i jest niewielka poprawa
Co do problemu, mam windowsa viste home premium, ciagle sie zawiesza i niechce sie normalnie wylaczyc. Malo prawdopodobne ze to wina wirusow poniewaz mam wykupionego platnego nortona oraz spyware doctora. Kupilem wczoraj platny progra co wykrywa problemy chyba registry booster czy cos takiego, ale po ich usunieciu jest to samo. I internet explorer tez sie dlugo laduje a zazwyczaj sie zawiesza. przewaznie pisze program nie odpowiada i tak jest ze wszystkim.
Formata nie moge zrobic bo niemam windowsa ani sterownikow na plycie.
Co robic

Użytkownik foudrax edytował ten post 19 10 2010 - 15:50

  • 0

#2 Bamber

Bamber

    Jestem bot

  • 580 postów

Napisano 19 10 2010 - 16:21

Pewnie masz zasyfionego kompa. Spróbuj go oczyścić tym : http://www.programosy.pl/program,odkurzacz.html

  • 0

#3 foudrax

foudrax

    Początkujący

  • 37 postów

Napisano 20 10 2010 - 07:53

Zasyfionego ? dalem ponad 200pln na antywirusy itp, watpie ze jest zasyfiony ale sprawdze ten odkurzacz

No fakt bylo tego troche ponad 8 GB szybko chodzi ale problem sie nierozwiazal.
Moge swobodnie uzywac google chrome ale internet explorer wogule sie niewlancza. I jak chce cos usunac recznie np. folder to tez sie zawiesza. Wszystko inne chodzi gry itp.
Co to moze byc ? Nie mam wirusow nie mam syfow, sprzet mam dobry
  • 0

#4 Bamber

Bamber

    Jestem bot

  • 580 postów

Napisano 20 10 2010 - 14:39

Explorer to lipa. Korzystaj z firefoxa. Ile lat ma sprzęt ? podaj markę zasilacza ?
  • 0

#5 foudrax

foudrax

    Początkujący

  • 37 postów

Napisano 20 10 2010 - 20:07

Sprzet mam 2 lata. Komputer jest z HP. Nie znam sie na informatyce takze nawet nie wiem co to jest zasilacz. Jesli to ten wiatraczek z tylu to pewnie jest standardowy.
Problem rozwiazany. Odinstalowalem spyware doctor i wszystko gra. Uff mialem takze zainstalowanego jednoczesnie nortona

Użytkownik foudrax edytował ten post 22 10 2010 - 11:56

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych