Skocz do zawartości


Zdjęcie

Vista - problem z aktualizowaniem i kilka innych...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azenis

Azenis

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 04 12 2008 - 00:10

Witam,

Problem pojawił się kilka dni temu. Na początku wyskoczył komunikat, że automatyczne aktualizacje nie są włączone i że wskazane jest, by je ponownie aktywować. Jednak próbując zmienić ustawienia automatycznych aktualizacji w Centrum Zabezpieczeń pojawiał się komunikat "Usługa centrum zabezpieczeń nie może zmienić ustawień automatycznego aktualizowania".

Próbowałem manualnie aktualizować system, a wiec wchodzę w Panel Sterowania i klikam "Windows Update" - i co? I nic. Jedyna reakcja to krotkie, trwające ułamek sekundy "mignięcie" otwieranego okna, która natychmiast się zamyka. Taka sama reakcja po klikaniu w: Windows SideShow, Urządzenia Bluetoothe, System, Speech Recognition Options, Programy Domyślne, Personalizacja, Opcje Zasilania, Kontrola Rodzicielska, Konta Użytkownikó, Informacje wydajności i narzędzia, Czcionki, Centrum Ułatwień Dostępu, Centrum Sieci i Udostępniania, Centrum Kopii zapasowych, Autoodtwarzanie...

Skanowałem komputer anty wirusem i nic nie wykryło. Zeskanowałem kilkoma programami anti malware i również nic.
Dodatkowo zauważyłem, że nie można zdefragmentować dysku. Wyskakuje komunikat:

"Program MMC nie może tworzyć pliku c:/progra~1\executive. Być może plik nie istnieje, nie jest konsolą MMC lub został utworzony przez starszą wersję programu MMC. Może być to także spowodowane brakiem wystarczających uprawnień dostępu do pliku"

Proszę o pomoc! Czy ktoś wie co może być nie tak z moim komputerem?


Pozdrawiam,

Azenis

  • 0

#2 Azenis

Azenis

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 08 12 2008 - 11:46

ok zero pomocy

  • 0

#3 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 08 12 2008 - 14:22

takie żeczy mi się zdarzały jak miałem virusy na kompie daj loga z hijacthis i combofixa
http://forum.idg.pl/bezpieczenstwo_kompute...ia-t118804.html
ale do działu "bezpieczeństwo"

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: autostart płyty autostart CD autostart DVD



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych