Skocz do zawartości


Zdjęcie

Vista Utlimate 64bit


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Sosna91

Sosna91

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 19 10 2008 - 18:46

Witam, Odkąd przesiadłem się z poczciwego XP na Viste 64bit mam problem z P2P, Mianowicie. Wiem że posiada ona ograniczoną liczbę połaczeń ja mam Ultlimate to podobno mam najwiecej bo 25. Lecz nie w w tym problem. Do pobierania uzywam programu Bit spirit, uzywalem go rowniez na XP i wydaje mi sie najlepszy. To że transfer przy pobieraniu jest duzo wolniejszy niz na XP mogę znieśc ale nie to że gdy włącze nawet jeden torrent do pobierania bo blokuje mi neta, nie mogę sie połączyć z żadną stroną. a prędkość może być 1kb albo nawet stać a ja i tak nie mogę włączyć neta. Czasem dopiero jak juz sie rozbuja i idzie szybko pobieranie to net jest. a najgorsze jest to ze po wylaczeniu Bitspirita nadal nie ma neta. Czasem jest po jakimś czasie a zwykle musze wyłączyć kompa ponownie, wiec pobierać mogę tylko w nocy. Proszę o pomoc bo mam juz tego dość. Może jakiś inny program do p2p albo coś innego?



Asus M2NE. Athlon64 X2 4200+, 2GB DDR 2 PATRIOT 800Mhz, GeFOrce 7600GT, Dysk ten co w sygnaturce.
NIc nie podkręcone aktualnie.

  • 0

#2 bary29

bary29

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 20 10 2008 - 20:38

ja też używałem na xp bitspirita ,ale po jakimś czasie zmieniłem na utorrent,bitspirit strasznie mulił mi kompa ,polecam utorrent ,u mnie pobiera się z normalną prędkością.Możesz użyć BT Engine,program który z tego co wiem trochę przyspiesza pobieranie torrentów. :P

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych