Skocz do zawartości


Zdjęcie

Virus na SEW880i


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Liesiel

Liesiel

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 22 04 2010 - 08:51

Mam problem chyba złapałem virusa a Sony Ericssonie W880i sam niektóre rzeczy robi nie działają niektóre przyciski itp. Czy jest do niego jakiś antywirus ?

  • 0

#2 Gość_Wedge_*

Gość_Wedge_*

Napisano 22 04 2010 - 15:07

Nie jestem pewien ale Kaspersky Mobile Antywirus Trial powinien działać.

  • 0

#3 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 22 04 2010 - 16:12

Kolego, na pewno nie masz wirusa, bo telefon nie ma systemu. Jeśli nie działaja przyciski to najpewniej wina klawiatury. Powiedz co dokładnie robi sam? Jeśli telefon "świruje" to najlepiej oddać go do serwisu na wymianę softu, to zwykle pomaga, choć w twoim przypadku dolicza się pewnie też klawiatura.

Wedge, Kasper na telefonie bez Symbiana czy też innego systemu nie będzie działał gdyż na jave wg moich informacji go nie ma.

Użytkownik Krzychu95 edytował ten post 22 04 2010 - 16:14

  • 0

#4 gsmpl.com

gsmpl.com

    Początkujący

  • 67 postów

Napisano 17 05 2010 - 16:48

"wymianę softu" jak pisze mój przedmówca możesz zrobić sobie sam, wystarczy wejść na stronę www.sonyericsson.pl i tam pobrać oprogramowanie do aktualizacji swojego telefonu.
Jeśli problem z klawiaturą będzie się powtarzał, należy poszukać serwisu, jak samemu nie ma się zdolności manualnych.
  • 0

#5 rademenes14

rademenes14

    Stały użytkownik

  • 255 postów

Napisano 18 05 2010 - 22:55

to ,ze nie ma systemu to inna sprawa , to o wirusie też , nie działającą klawiatura to tylko ,błąd operatora(właściciela ) , który pozwolił by telefon zamókł czy tez poważnie zaparował . wymianę softu wymusisz nawet programem oryginalnym do tego SEUSem. a wirus mozna na pisać na SE bez problemu .

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych