Skocz do zawartości


Virooz

Rejestracja: 21 wrz 2007
OFFLINE Ostatnio: 30 03 2010 21:42
-----

Moje posty

W temacie: Błąd instalacji sterownika drukarki

29 03 2010 - 17:15

W tym wypadku da się instalować drukarkę z panelu dodaj sterownik - jak to wyżej opisywałem, jak zresztą każdą do której jest sterownik wyodrębniony.


Wątek do zamknięcia - naprawa systemu pomogła i sprawa została zażegnana. Dziękuję wszystkim za aktywność.

W temacie: Błąd instalacji sterownika drukarki

28 03 2010 - 09:32

Niestety solucja nie pomaga, bufor wydruku cały czas uruchomiony, restartowanie usługi nic nie daje... Usługa skonfigurowana na start automatyczny

W temacie: Błąd instalacji sterownika drukarki

27 03 2010 - 21:55

@makensis - za Twoją radą wyczyściłem wszystko, nawet przejrzałem cały rejestr odnośnie tej drukarki - wyczyściłem co tylko znalazłem. Wyczyściłem również poprzez cleanmgr, z innymi urządzeniami problem nie występuje (kamera usb np.)


Wygląda to bardzo dziwnie, tak jakby nie mógł skopiować tego sterownika :mellow:



---edit----

zauważyłem że nie da się zainstalować do systemu żadnego nowego sterownika drukarki - próbowałem poprzez Aplet Drukarki i Faksy > plik > właściwości serwera > sterowniki > dodaj . Nie da się nawet tych które są na liście i teoretycznie powinny być dostępne w systemie. Może teraz ktoś będzie potrafił pomóc?