Skocz do zawartości


Vipio

Rejestracja: 06 sty 2012
OFFLINE Ostatnio: 02 02 2012 23:26
-----

Moje posty

W temacie: Jaki masz Internet?

19 01 2012 - 23:10

Dołączona grafika
Prędkość może nie za duża i radiówka ale nie narzekam, tylko ping czasami dużo większy niż na testach.

W temacie: PC do gier w granicah 2100 zł

19 01 2012 - 22:50

Hehe może masz rację z tym podkręcaniem, ale to się zobaczy potem, a teraz to tylko czekam do lutego i mam na dzieje że ceny nie wzrosną za dużo. :D Dziękuje że mi odpisałeś i pomogłeś.
P.S Jak byś mógł to napisz mi czy wystarczy, że wpiszę w komentarzu "tweaks.pl" czy też musze dodatkowo dodać w zamówieniu usługę. Jeszcze raz dziękuje i Podzrawiam.

Ok dzięki zadzwonie wcześniej.

W temacie: PC do gier w granicah 2100 zł

19 01 2012 - 22:34

Zależy ile by te chłodzenia co napisałeś kosztowały. A podkręcać raczej nie będę z tego faktu, że sam raczej bym tego nie umiał zrobić i raczej wystarczą mi cztery rdzenie 3 Ghz :D.

W temacie: PC do gier w granicah 2100 zł

19 01 2012 - 21:46

Troszeczke poza tą kwota, ale skoro piszesz że warto i lepszy zestaw to ok jakoś sobie poradzę :D. Mam jeszcze parę pytań: czy jak będę brał ten procesor to wziąść jeszcze do niego te chłodzenie z polecanych czy te boxowe chłodzenie wystarczy mi do grania. I jeszcze jedno czy jak będę zamawiał to wystarczy napisać w komentarzu hasło „tweaks.pl” czy też dodatkowo trzeba dodać tą usługę do zamówienia. Tak czy inaczej dziękuje za udzieloną pomoc. :D