Skocz do zawartości


Zdjęcie

Utorrent Błąd bufora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 memorelo

memorelo

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 11 02 2012 - 21:18

Witam, mam problem z programem Utorrent. Nie wiem czy to wina programu (ale raczej nie, gdyz u znajomego lata bez problemu)czy tez mojego sprzetu (router, modem czy co tam jeszcze...) ale przy sciaganiu pliku z Utorrent, u mnie wiecej danych jest odrzuconych niz sciagnietych. Przykladowo mam plik ktory wazy 22GB, ukonczono 2,9% w 2,12h przy transferze 250kb/s :P (642Mb sciagnieto, 921MB odrzucono, 231 bledy buforu). Znajdzie sie ktos kto byl by mi w stanie pomoc z tym problemem? Jak tak dalej pojdzie to ten plik bede sciagal 2-3 dni ;/. Z niecierpliwoscia czekam na jakakolwiek pomoc.

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 14 02 2012 - 22:32

Komunikat „Odrzucono:” oznacza, że wystąpiły dane nieprawidłowe. Dane odrzucone to dane wysłane przez peera, których nie żąda nasz klient. Błąd bufora ma miejsce, gdy nasz klient odrzuci dane nieprawidłowe. Program µTorrent automatycznie sprawdza poprawność pobieranych danych. Dane nieprawidłowe nie są zapisywane.

Sprawdź też czy masz wystarczająco miejsca na dysku, czasem torrent się zatrzymuje w połowie i nie pokazuje żadnego komunikatu o problemie z miejscem na hdd.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych