Skocz do zawartości


Zdjęcie

Usuwanie plików


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 maxglow

maxglow

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 21 02 2008 - 17:10

Zainstalowałem CCCleaner ale nie wiem, które pliki mogę bezpiecznie usunąć.
Albo odwrotnie: których plików na pewno nie usuwać? Jak poznać potrzebny plik, bo przecież nie będe za każdym czyszczeniem wklejał na forum raportu cleanera, żeby mi ktoś powiedział co mogę usunąć. A może wszystko co znajdzie program wywalić bez przeglądania?

  • 0

#2 wncvirus

wncvirus

    Leń !

  • 851 postów

Napisano 21 02 2008 - 17:31

CCleaner usuwa tylko pliki niepotrzebne.Żeby wiedzieć jakie pliki należy usuwać i są zbyteczne należy poznać dobrze swój system.

  • 0

#3 !MARIO!

!MARIO!

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 21 02 2008 - 18:22

ja uzywam CCCleaner i usuwam pliki ktore wiem jakie to sa, i cze moge je napewno usunac, jak nie wiesz co to jest to lepiej nie usuwaj bo sobie klopotow narobisz z kompem
  • 0

#4 maxglow

maxglow

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 23 02 2008 - 00:10

Już kilka razy cccleaner, odkurzacz lub inne programy usunwały mi : pliki językowe (w tym polski) do innych programów, save'y niektórych gier.
Powiedzcie mi czy nie wystarczy funkcja w windowsie >oczyszczanie dysku< Też usuwa pliki temp, cookies i inne i jest bezpieczna. Załóżmy, że nie chcę mi się uczyć nazw plików potrzebnych lub niepotrzebnych, żeby potem przeglądać raporty programów czyszczących i decydować o usunięciu albo pozostawieniu każdego z setek wyszczególnionych plików. Wytłumaczcie mi jak dziecku; czy nie ma takiego mądrego programu czyszczącego, który sam wiedziałby co jest do wywalenia. No bo tracę cierpliwość gdy "program czyszczący"(?) wyrzuca mi "polski" a zostawia chiński. I nie mówcie mi że trzeba takiemu programowi "powiedzieć" wcześniej co może wyrzucać. To prawie tak jakbym sam łopatą machał ! A to chyba nie o to chodzi?
  • 0

#5 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 24 02 2008 - 20:42

Witam; miałeś Odkurzacz to trzeba było go zostawić, w czasie czyszczenia nie ustawiasz usuwanie automatyczne tylko to ty decydujesz o tym co usunąć co nie, nie usuwasz na pewno InCD i NeroFilter Check oraz plik odpowiedzialny za scaner/kopiarkę.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych