Skocz do zawartości


Zdjęcie

Usunięcie Nero


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 LeszekT

LeszekT

    Początkujący

  • 39 postów

Napisano 05 04 2012 - 18:46

Przy opcji REINSTALL aplikacja usuwa poszczególne części programu, ale pod koniec wyskakuje błąd krytyczny i wszystko przestaje działać, a program dalej siedzi na dysku. Próbowałem walczyć z tym różnymi programami:

NeroCleanTool5.0.0.18 - j/w
jv16 Power Tools - usunąłem wszystkie pliki i wpisy rejestru związane z Nero
TuneUPUtilities - odinstalowałem Nero również stamtąd, zniknął z listy programów.
Do tego próba usunięcia w Trybie awaryjnym poprzez komendę Usuń, ale pojawia się błąd, o którym zaraz napiszę.

Przy PPM na jakimkolwiek pliku było jakieś działanie do Nero, teraz po użyciu tych programów już tego nie ma, więc program jako taki chyba usunąłem, natomiast w Panelu Sterowania -> Dodaj/usuń programy cały czas mam masę programów Nero (czyli części, z których się składa) i nie mam przy nich opcji Usuń oraz nie mogę usunąć folderu Nero zalegającego mi na dysku poprzez komendę Usuń, gdyż znów pokazuje się błąd o treści:

Nie można usunąć NBRes_pl-PL.nls: Odmowa dostępu.
Sprawdź, czy dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisem oraz czy plik nie jest aktualnie używany.

Coś można na to poradzić jeszcze?

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 05 04 2012 - 18:53

Użyj tego pliku do odinstalowania pozostałości po Nero

Użytkownik qauke edytował ten post 05 04 2012 - 19:41

  • 0

#3 LeszekT

LeszekT

    Początkujący

  • 39 postów

Napisano 05 04 2012 - 19:49

Użyj tego pliku do odinstalowania pozostałości po Nero

Wyświetla mi następujący komunikat.
No Nero products detected or nothing selected for clean. Exiting Nero General CleanTool.

Tak jak pisałem, chyba udało mi się usunąć program, natomiast w dalszym ciągu nie mogę wywalić z dysku C folderu Nero, pojawia się ten sam błąd co wcześniej.
Nie można usunąć NBRes_pl-PL.nls: Odmowa dostępu.
Sprawdź, czy dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisem oraz czy plik nie jest aktualnie używany.
  • 0

#4 fernandez

fernandez

    150% normy

  • 1 866 postów

Napisano 06 04 2012 - 10:08

uzyj np. http://www.revounins...e_download.html

a sam tamten plik mozna usunac (np. poprzez "WIersz polecen") ubijajac wczesniej explorer.exe
  • 1

#5 LeszekT

LeszekT

    Początkujący

  • 39 postów

Napisano 06 04 2012 - 13:10

Ciężka walka za mną, ale chyba się udało przy pomocy programów:
*jv16 PowerTools
*ProcessExplorer
*Revo Uninstaller
*TuneUp Utilities 2012
*Unlocker

Pobawiłem się po ubiciu explorer.exe i przy pomocy Wiersza poleceń usunąłem jeden plik, który przeszkadzał, ale za chwilę usunięcie folderu zalegającego na dysku znowu zostało zablokowane przez kolejny. Za pomocą Unlockera usunąłem większość folderu, choć pod koniec pokazał się komunikat, że nie można go usunąć. Sprawdziłem na dysku i był tam prawie pusty folder Nero, który można było usunąć (WRESZCIE!). Zrobiłem skan plików oraz rejestru programami jv16 PowerTools i TuneUp 2012 i usunąłem wszystko, co miało jakikolwiek związek z Nero. Wygląda na to, że w końcu udało mi się go pozbyć całkowicie.

Dzięki za pomoc :E

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych