Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uruchamianie programu bez bez kontroli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 yaray0

yaray0

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 19 11 2007 - 02:52

Witam. W niektórych przypadkach Windows pozwala mi normalnie uruchomić program, a w przypadku niektórych programów pyta, czy to ja uruchomiłem program i czy chce kontynuować, albo że nieznany program chce uzyskać dostęp... Od czego to zależy, czy pyta, czy nie?

I, czy dla programów, które wymają akceptacji albo uruchomienia jako administrator, da się utworzyć wyjątki? Bo strasznie męczące jest za każdym razem zezwalać Corelowi na uruchomienie albo potwierdzać, że Everest został odpalony przeze mnie... Chciałbym bez tej kontroli móc odpalać niektóre programy...

pozdr.

P.S. Dodam, że próbowałem na wiele sposobów, np. nadanie wszystkim wszystkich praw dla danego programu, ale nic z tego..

  • 0

#2 yaray0

yaray0

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 25 11 2007 - 21:56

spokojnie, nie wszyscy naraz ;p

  • 0

#3 Tequila

Tequila

    Stały użytkownik

  • 386 postów

Napisano 27 11 2007 - 02:30

O ile dobrze się orientuję to nie da sę tak zrobić jak chcesz. UAC dla wszystkich albo wcale.

Spróbować można zrobić pliczek bat w wykorzystaniem runas ale nie wiem czy tu tez się UAC nie odezwie.
  • 0

#4 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 27 11 2007 - 10:39

O ile dobrze się orientuję to nie da sę tak zrobić jak chcesz. UAC dla wszystkich albo wcale.

Spróbować można zrobić pliczek bat w wykorzystaniem runas ale nie wiem czy tu tez się UAC nie odezwie.

Da się spokojnie, wystarczy w opcjach programu zaznacz uruchom jako administrator.
  • 0

#5 Tequila

Tequila

    Stały użytkownik

  • 386 postów

Napisano 27 11 2007 - 10:41

Ale wówczas i tak UAC się zgłasza.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych