Skocz do zawartości


Zdjęcie

Update BIOS - MSI Eclipse


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Orygano

Orygano

    Początkujący

  • 136 postów

Napisano 01 11 2009 - 17:55

Chce wykonać update Biosu płyty głównej MSI Eclipse po przez automatyczną aktualizację Live Update Online która jest na stronie MSI

tylko próbowałem wcześniej i nie dało rady, nie wiem czy dobrze mam ustawioną przeglądarkę IE

na stronie MSI przy Live Update Online pisze

Uwagi specjalne:

1.MSI Live Update (tryb internetowy) wymaga użycia przeglądarki Internet Explorer w wersji 5.0 lub wyższej, tryb lokalny (program z płyty CD lub strony internetowej) przeznaczony jest dla systemu Windows® 98SE/ME/2000/XP
2.MSI Live Update (tryb internetowy) używa technologii ActiveX, prosimy sprawdzić ustawienia ActiveX w przeglądarce, żeby korzystać z procesu automatycznego sprawdzania błędów i pobierania plików.
3.Jeśli Twoja przeglądarka posiada zainstalowany dodatki na pasku narzędzi (Toolbar), które mogą wpłynąć na prawidłowe działanie MSI Update (Live Update - tryb internetowy). Prosimy sprawdzić ustawienia poszczególnych dodatków, aby upewnić się, że nie zablokują procesu aktualizacji.



ja nie wiem czy dobrze mam ustawioną drugą pozycje napisaną w uwagach specjalnych

Ale niebardzo wiem gdzie to mam szukać w ustawieniach przeglądarki i co dokładnie mam zaznaczyć


Proszę o nakierowanie

  • 0

#2 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 01 11 2009 - 18:15

Active X to tryb/sposób wyświetlania informacji to coś podobnego jak Jawa Script , jeśli masz tę opcję wyłączoną to nie zrobisz Update.
To samo w pozycji trzeciej jeśli masz dodatki, Toolbar to nie które mogą zablokować proces Update. Czyli zaglądnij w IE jakie masz dodatki i sprawdź czy masz zablokowane Active X, z reguły to się blokuje ponieważ często tędy dostają się wirusy.

  • 0

#3 Orygano

Orygano

    Początkujący

  • 136 postów

Napisano 01 11 2009 - 19:09

Nie mam zadnych dodatków do przeglądarki żadnych Toolbarów

takie mam ustawienia IE - Active X

screeny:

Załączone miniatury

  • 1.jpg
  • 2.jpg

  • 0

#4 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 01 11 2009 - 19:47

To masz na pierwszym załączniku kliknąć na opcje włącz potem po Updacie przywrócisz pierwotny stan.
  • 0

#5 Orygano

Orygano

    Początkujący

  • 136 postów

Napisano 01 11 2009 - 23:38

czyli 3 pierwsze opcje z pierwszego screena mam dać na włącz...?
  • 0

#6 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 01 11 2009 - 23:53

Tak a po Udacie musisz przywrócić stan pierwotny, ale uważaj aktywny Active X jest potencjalnie niebezpieczne wykorzystywanie jest przez wirusy to zainfekowania komputera.
  • 0

#7 Orygano

Orygano

    Początkujący

  • 136 postów

Napisano 02 11 2009 - 00:19

brutus3


bardzo ci dziękuję za pomoc Dołączona grafika

:P

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych