Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ukryte foldery, niepoprawnie działający instalator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 err0rek19

err0rek19

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 02 01 2015 - 19:44

Witam.

Dawno temu instalowałem The Amazing Spider Man. Zdziwiło mnie to, że po instalacji nie było folderu gry, a miejsce na dysku było zajęte. Po długim sprawdzaniu co jest nie tak zauważyłem, że dane foldery są tylko zauważalne w instalatorach (przeglądanie, aby wybrać lokalizację). Próbowałem wielu sposobow np kopiowanie folderu, zmiana nazwy. Za każdym razem komputer uważał, iż owa lokalizacja nie istnieje, wiec nie można nic zrobić. Dałem sobie z tym spokój, postanowiłem odłożyć grę na półkę.

Wczoraj postanowiłem zainstalować gta iv eflc. Gra sama w sobie działa, lecz problem leży w spolszczeniu. Spolszczenie jest od Iron Squad, w formie instalki. Po zainstalowaniu folder gry jest nienaruszony. Nie ma folderu "Spolszczenie" (gdzie powinien znaleść się np dezinstalator). Oczywiście pomyśłałem, aby zobaczyć, czy widać ten folder w instalatorze - był. To tak, jakby folderu nie dało się naruszyc. 

Z tego, co robiłem:

- pokazuje mi ukryte foldery

- klikając ppm na folder próbowałem odznaczyć "Tylko do odczytu". Po odznaczeniu tej opcji i ponownym włączeniu wlaściwosci folderu jest on ponownie "Tylko do odczytu"

 

Posiadam Win 8.1



  • 0

#2 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 02 01 2015 - 23:19

może problem z uprawnieniami ?

  • 0

#3 err0rek19

err0rek19

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 03 01 2015 - 00:42

Dawałem uprawnienia na instalację +folder gry i nic. uprawnienia pozostały(nie jak "TYLKO DO ODCZYTU ") Czytałem tez żeby dać udostępnianie dla konta. - to niestety nie daje rezultatów, wyskakuje komunikat o braku uprawnień, choć jestem na koncie z adminem

  • 0

#4 irondick

irondick

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 09 01 2015 - 12:00

Moim zdaniem to albo błąd systemu, dysku albo wirusa. Sprawdź stan dysku programem MHDD jeśli będzie ok to sformatuj cały dysk i zainstaluj na nowo system. Acha sprawdź w BIOSie ustawienia zasilania dla pamięci, to może najpierw.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych