Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uciążliwy dźwięk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Trezor

Trezor

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 25 09 2007 - 21:15

Witam jestem tu nowy i odrazu przejde do sedna sprawy otóż posiadam obudowe Thermaltake Tsunami Silver i miałem w niej wiatraki 2x120mm oczywiście wiatraki były już w cenie wymieniłem jeden sprzodu obudowy na Thermaltake PerfectLight Blue-Eye LED 120 mm i zaczął się mój problem Nowo zamontowany wentylek wytwarza ddokuczliwy hałas zbyt głośny to on nie jest ale jednak hałasuje bardziej niż oryginalny wiatrak :/ mimo że jest puszczony na ok 1200obr/min i mam pytanko co byście mi doradzili bo otwórz spodzu obudowy jest w kształcie plastra miodu może go tak wyciąć?? jak odsłunąłem wiatraczek od tego plastra to odrazu ciszej się zrobiło a tak to świszy tak delikatnie Czekam na propozycje co z tym fantem zrobićDołączona grafika!!

  • 0

#2 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 26 09 2007 - 09:02

Skoro odsunięcie od grila pomaga, to wycięcie grila tez da efekt. Innym sposobem jest spowolnienie obrotów wiatraka

  • 0

#3 Trezor

Trezor

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 26 09 2007 - 09:30

Skoro odsunięcie od grila pomaga, to wycięcie grila tez da efekt. Innym sposobem jest spowolnienie obrotów wiatraka



wiatrak i tak już śmiga na najniższych obrotach. 1100obr/min. chyba dejnak wytne tego grillowego plastra :)
  • 0

#4 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 07 12 2007 - 17:33

albo podłóż jakies podkladki miedzy wentylator a obudowe.....ja mam na wszystkich srubkach pod wentylatorami podlozone podkladki zrobione z uszczelek do okien z takiej elastycznej pianki.......i zdaje to egzamin...lub jesli chcesz to idz do sklepu i mozna takie kolki gumowe kupic xD

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych