Skocz do zawartości


Zdjęcie

UPS do laptopa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 _Fafal_

_Fafal_

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 08 05 2011 - 20:08

Witam, czy sa jakies UPS do laptopow? Generalnie chodzi mi o sytuacje, gdzie jestem np. w podrozy pociagiem, ktora trwa 10 godzin i nie mam jak podlaczyc mojego laptopa. Zalozmy, ze zapasowa bateria sie nie nada, poniewaz trzeba przerwac (przynajmniej na czas wymiany) prace i co za tym idzie wylaczyc komputer. Mozecie cos zaproponowac? Pozdrawiam. (Laptop 17").

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 08 05 2011 - 20:41

Nie wyobrażam sobie nosić 17 calowy laptop + baterię zapasową i jeszcze dodatkowy akumulator w postaci UPS :( Do wymiany baterii bez przerywania aktualnie wykonywanych czynności na komputerze służy chociażby hibernacja w systemie Windows i Linux.

ps. w pociągach Interexpress i Intercity są gniazdka elektryczne w przedziałach :)

  • 0

#3 _Fafal_

_Fafal_

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 09 05 2011 - 12:59

Czesto jezdze intercity i roznie - niestety to bywa, tzn nie wszystkie gniazdka zawsze dzialaja :('. Hm, wiec chyba bede musial kupic jakas pojemniejsza baterie czy cos.
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 09 05 2011 - 19:00

Pojemniejsza baterię od wbudowanej zawsze kupisz i da ona niezłego kopa do czasu pracy laptopa, bo nie jest liniowa zależność. Także jak na zwykłej pracowałeś 3h to na rozszerzonej możesz pracować i 6 godzin, tylko pytanie czy stać Cię na firmowy zamiennik czy kupisz jakiś tani, chiński zamiennik.
  • 0

#5 _Fafal_

_Fafal_

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 10 05 2011 - 15:27

Tutaj w sumie bede musial jeszcze sie zapoznac z cenami, bo w sumie zamiennikow nie bede kupowal, juz kilka razy tak zrobilem z roznego rodzaju sprzetem i byl to pieniadz wyrzucony w bloto.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych