Skocz do zawartości


Trufs

Rejestracja: 01 sty 2007
OFFLINE Ostatnio: 07 02 2010 14:27
-----

Moje posty

W temacie: Brak obrazu po zainstalowaniu nowych sterownikow karty graficznej.

07 02 2010 - 13:33

No mam problem, dlatego pisze na forum, w nadzei ze zostanie on rozwiazany...

Mam dostep do partycji windowsowych, moge kopiowac pliki, kasowac itp. Dziala nagrywarka, fire fox z netem itp.

Nie wiem co i gdzie mam skasowac i czy to bezpieczne, dlatego najpierw sie pytam niz cos zrobie...

No wlasnie jak narazie to jedyne rozwiazanie to naprawienie tego, bo postawienie systemu od nowa na ta chwile nie wchodzi w gre.

[mod] Nagraj potrzebne Ci rzeczy na DVD/CD i postaw od nowa system.. Koniec tematu [/mod]

W temacie: Brak obrazu po zainstalowaniu nowych sterownikow karty graficznej.

07 02 2010 - 12:59

Nie posiadam, inne sugestie?

W temacie: Brak obrazu po zainstalowaniu nowych sterownikow karty graficznej.

07 02 2010 - 12:51

Powtorze jescze raz.... tryb awaryjny nie dziala -> po jego wybraniu komputer sie laduje a nastepnie resetuje.

Wiec jedyne co moge zrobic to odpalic linuxa z live cd (slax) Teraz pytanie czy moge w tym slax'ie cos zrobic, bo do windowsa nie moge wejsc (tzn moge ale nie tak zeby byl obraz).

Czy w slaxie jest jakas metoda by odinstalowac te sterowniki? Bo drive cleanera w nim chyba nie moge zainstalowac nie? :/

A moze powinienem znalezc inny linux z live cd? Choc wolalbym w tym slaxie, bo inaczej musialbym znow sie natrudzic by uzyskac inna plyte live cd z linuxem, wkoncu u siebie nie moge nagrac :/

W temacie: Brak obrazu po zainstalowaniu nowych sterownikow karty graficznej.

05 02 2010 - 17:18

Potrzebna bo nie wiem jak to naprawic. Co do karty graficznej uzylem logiki i tak mi to wyszlo, ale moze moja niewiedza techniczna przyczynila sie do zlego wniosku i to ze karta graficzna wyswietla obraz to i tak jest zepsuta dunno...

W kazdym razie udalo mi sie odpalic live cd linuxa slax'a, dziala ok. Teraz pytanie ktore i gdzie sa te pliki sterownika karty graficznej ? Czy moge je bezpiecznie usunac recznie i bedzie wtedy wyswietlac sie obraz w windowsie?

W temacie: Brak obrazu po zainstalowaniu nowych sterownikow karty graficznej.

03 02 2010 - 17:58

Jezeli po pierwszym resecie po instalacji nowych sterownikow karta nie dziala to imo nie przypadek i to tylko blad sterownikow i karta jest ok...