Skocz do zawartości


Zdjęcie

Toshiba SatelliteM45 S 265 - zawiesza się podczas instalacji systemu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kociz

kociz

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 24 03 2009 - 18:47

Witam,

Mam problem z instalacją Windowsa XP na laptopie Toshiba Satellite M 45 - S 265. Zrobiłem format dysku i teraz instalator Windowsa zawiesza mi się w tym samym momencie instalacji, podczas instalacji urządzeń. Laptop kupiłem w USA i nie dostałem do niego Recovery Disc. Może ktoś z was ma lub miał podobny problem ? Będę wdzięczny za każdą możliwą wskazówkę.

Pozdrawiam

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 25 03 2009 - 14:36

Podobno to Toshiby powinna być dodawana płyta, ba nawet jest system na ukrytej partycji, który się instaluje za pierwszym włączeniem laptopa. Niestety ja nie znalazłem na forach anglojęzycznych obrazu takiej płyty, także najlepiej poszukaj kogoś kto ma podobny model i użyczy ci płyty (na Allegro, fora o notebookach etc..).

  • 0

#3 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 25 03 2009 - 15:15

Wieszanie przy próbie instalacji urządzeń może być spowodowane brakiem odpowiednich sterowników, lub wersją posiadanego XP - zdarza się to np. wtedy gdy jest to instalka zrobiona przez kogoś np. przy pomocy nLite na innej platformie sprzętowej (np. AMD, a my mamy intela), lub gdy sprzęt wymaga konkretnego Service Packa np. 3 a my mamy instalkę z SP2. Ściągnij sterowniki do lapka i zintegruj je z instalką XP oraz SP3, ewentualnie zdobądź instalkę ze zintegrowanym SP3.
Pozdrawiam

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych