Skocz do zawartości


Zdjęcie

Toshiba Satellite L300 i myszka USB


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 drzejson

drzejson

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 01 03 2010 - 16:31

Witam,
w w/w laptopie dziwnie działa mi usb. Mianowicie podłączam myszkę która jest na aktualnym komputerze zainstalowana jako "Mysz zgodna z HID" i wykrywa ją jako "Mysz zgodna z PS/2" i najlepszy bajer jest taki, że podczas instalacji myszka zaczyna działać, kursor, przyciski itd. a zaraz gdy wyskakuje chmurka z napisem "Twój nowy sprzęt jest zainstalowany i gotowy do użycia" mysz przestaje momentalnie działać.... Na prawdę nie wiem o co chodzi.
Poza tym (jeżeli miałoby to coś komuś pomóc) czasami wariują mi porty usb, gdy podłączam swojego pendrive'a. Wcześniej zainstalowany pendrive zostaje rozpoznany jako nowy sprzęt, instaluje mi go i po chwili dopiero działa (przynajmniej tyle), ale dziwne jest to że ponownie go instaluje...

Poradźcie mi co robić? Ewentualnie czy można instalowanie nowych urządzeń robić ręcznie? Tak żeby nie instalował mi tej myszki od razu jako PS2?

Pozdrawiam
Drzejson

PS: Mysz która działa na innym kompie jest na systemie windows xp home edition, u mnie natomiast jest wersja professional.

Użytkownik drzejson edytował ten post 01 03 2010 - 16:33

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 12 03 2010 - 16:21

jaka płyta główna, system operacyjny, marka myszki. W pierwszej kolejności zainstalowałby nowe sterowniki do płyty głównej.

  • 0

#3 drzejson

drzejson

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 13 03 2010 - 17:56

Poradziłem sobie. Musiałem wgrać sterowniki osobno do myszki bo odczytywał ją jako ps2 a musi być usb.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych