Skocz do zawartości


Zdjęcie

Toshiba L300-1AM -zwrot laptopa po zakupie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 aMesis

aMesis

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 06 02 2009 - 14:26

Witam. Kupiłem w sklepie reactor laptopa Toshiba L300-1AM. Procesor Intel Core 2 Duo 2 x 2.00GHZ, 4GB DDR2, i karta graficzna Mobile Intel Graphics Media Accelerator 4500M. Z torbą, oryginalnym kasperskym, vistą, myszką itp. zapłaciłem 2300zł czy tam 2400zł. I tutaj kieruje do Was pytanie: Na allegro komputery te stoją w bardzo niskiej cenie około 1900 - 2000 zł, ale bez visty i tak dalej. Płaciłem gotówką i w każdej chwili mogę zwrócić laptopa. Co Wy byście zrobili na moim miejscu? Zwrócili byście laptopa czy raczej nie? Nie wiem czy wyrzuciłem pieniądze w błoto i czy mi się opłacało. W sumie mam cały zestaw oryginalne programy i tak dalej, które są drogie. Proszę o pomoc.

Kolejne pytanie. Laptop ma VISTE i się bardzo wolno włącza nie mam pojęcia czemu. Na VISCIE tak jest czy co?

  • 0

#2 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 06 02 2009 - 15:23

Vista bardzo wolno się włącza... Zapewne zapłaciłeś więcej bo zapłaciłeś za Viste ok. 300 zł. a za Kaspersky'ego 100 zł... Jeśli masz taką możliwość oddaj notebooka i kup bez systemu... Kupisz sobie XP za 300 zł i będzie Ci szybko chodził... Ja bym tak zrobił...

  • 0

#3 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 06 02 2009 - 16:18

Laptopy maja wgrame cała mase roznego oprogramowania, ktore uruchamia sie wraz z vista co ja spowalnia.W autostarcie wyłącz je, to przyspieszy ładowanie visty
  • 0

#4 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 06 02 2009 - 16:31

Wybór należy do ciebie. Jeśli na allegro są one sprzedawane używane to sam pomyśl czy warto ryzykować. Dolicz wszystkie akcesoria jakie masz i może okazać się że wcale tak bardzo nie przepłaciłeś, a masz sprzęt nowy na pełnej gwarancji pochodzący z pewnego źródła.
Vista na tym sprzęcie będzie śmigać aż miło - wiem bo instalowałem (XP też).
  • 0

#5 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 06 02 2009 - 18:33

Jeśli byś zapłacił karta kredytową to masz ubezpieczenie (VISA, gwarancja najniższej ceny) w przypadku różnic cenowych powyżej 200zł pomiędzy takimi samymi towarami oferowanymi w różnych mediach. Jak płaciłeś od ręki to zwróć, generalnie to normalne że ceny się różnią, wszystko zależy od kursu waluty, kiedy był sprowadzony sprzęt, od tego czy opodatkowany został, czy jakieś muły go niosły itp.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych