Skocz do zawartości


ToniX

Rejestracja: 06 sie 2008
OFFLINE Ostatnio: 07 02 2009 20:46
-----

Moje tematy

[AMD Athlon] 2000+ Zepsuty bios czy spalony procesor? ;/

21 12 2008 - 01:31

Otóż tak;
Ponieważ Windows (XP Pro) chodził tak, że się płakać chciało, zrobiłem reinstalkę, jak to zwykle, tylko tym razem wziąłem system FAT32. Przy próbie aktualizacji (już po instalacji) sterowników karty dźwiękowej wyskakiwał mi bluescreen, to samo jeśli chciałem zrobić nową reinstalkę (w środku instalacji i tak w kółko). No to nie wiedziałem co robić, więc jak chciałem sobie wejść na neta czy co to odpalałem Linuksa z LiveCD (Ubuntu, Mandriva) no i za jakimś razem Mandriva się wiechła no i robię reset a komp zawsze na starcie 2 razy pikał a teraz to nic nie robi a ekran jest czarny. Co się stało? Czy padł bios a może spalił się procesor??? (AMD Athlon XP 2000+)
Płyta główna: ECS K7S5A Pro ;|
Może uszkodziłem procek podczas odkurzania kompa albo coś, nie wiem, jak coś to się pytajcie, pilnie proszę o pomoc i z góry dziękuję za nią ;p

Jak w 100% cieszyć się możliwościami zestawu 5.1?

30 11 2008 - 22:10

Otóż wygrzebałem zestaw 5.1 Manty (wiem, wiem, śmiejcie się xDDD ale jest ^^), model MM1500. Podłączyłem go odpowiednio, mam zintegrowaną kartę dźwiękową C-Media z 3 wejściami: Różowe, zielone i niebieskie. No i podłączyłem ów zestaw do zielonego wejścia, instaluję nowy sterownik karty dźwiękowej, jednak w ustawieniach karty mam do wyboru tylko
Słuchawki
i
Zestaw 2.0
a nie mam opcji zestaw 5.1! Co jest?! Jak coś to nie było żadnej płyty.
Jak czegoś nie powiedziałem to powiedzcie.
Z góry dziękuję za pomoc.