Skocz do zawartości


Tomtech

Rejestracja: 29 wrz 2008
OFFLINE Ostatnio: 20 05 2009 22:01
-----

Moje posty

W temacie: Jaką płyte do intela Q6600

13 05 2009 - 19:54

postawiłem system 64bit po formacie na tej płycie P5g-mx to ta płyta "okrojona" z 1PCIEX16i z pojedynczym PCI1 na intel82945GC .Co dziwne instalacja sterowników przebiega sprawnie po restarcie komputera w (menadżer urządzeń) mam podwójne żółte znaki (!) z info., ze została odłączona z kodem 48 (te same sterowniki instalowałem pod płytą striker II ) i było OK.Na drugim dysku Przeprowadziłem test pod DX.9 na Xp32bit. grafika działą )) myślę czy to wina Bios- ale płyta ma 2007 ,Procek dual core 1.60Ghz. 2G.Ram.Powiedzmy ze, Vista Powinna Działać !ALE MISJA Z TYM KOMPEM ;D xD

W temacie: Jaką płyte do intela Q6600

12 05 2009 - 20:19

na płycie obsługującej tylko 1 i 2 rdzeniowe procki nie możesz wstawic procka 4 rdzeniowego.

Lepiej podaj może model tej płyty.

mam taką płytę awaryjną P5G-MX z prockiem dual core 1.6 i próbuje odpalić kompa na okres czasu dostaczenia płyty do tamtego procka Q6600 .Ale mam problem z GTX295 a mianowicie pod vista64bit - stery z płyty Cd. Nie akceptuje je co jest powodem ??? -Płyta nie obsłuży ;D tej grafiki? (ma ktoś pomysł czy to odpali)?

W temacie: Komputer się znów j...

11 05 2009 - 21:50

Jak stary jest zasilacz może kondensatory siadają miałem ten sam problem pod ATX350W a 2 opcja zobacz czy radiator na procku ,przylega prawidłowo !




EDIT://
Nie cytuj wypowiedzi która jest bezpośrednio nad twoją !

W temacie: Jaką płyte do intela Q6600

11 05 2009 - 21:34

nie ma płyt jednordzeniowych , ani 2 rdzeniowych.

większośc nowszych płyt obsługuje 4 rdzeniowe jak i wszystkie 2 rdzeniowe procki.

no super się rozumiemy ! ;D ja miałem na myśli czy procek 4 rdzenie jakim jest Q6600 będzie działał na starej płycie gdzie obsługuje ta płyta 1 rdzeń albo płyta przystosowana do procesorów dwurdzeniowych tylko aby sprawdzić procesor czy nie jest uszkodzony!Dołączona grafika taką mam opcje aby go sprawdzić???

W temacie: Jaką płyte do intela Q6600

11 05 2009 - 20:13

jeśli nie planujesz SLI to Asus Rampage Formula bez zastanowienia. Płyty na chipsecie 780i sprawiają troche problemów i są strasznie gorące.

Dzięki z góry za pomoc w naprawie Dołączona grafika odnalazłem jeszcze jeden problem i tu ma pytanie do was czy procek Q6600 odpali na płytach 1 rdzeniowych pod tym gniazdem 775 lub płycie pod dual core??? przeprowadziłem testy aby sprawdzić co jeszcze mogło się spalić? na obu płytach nie mogę odpalić kompa to wynika z tego ze nie obsługują tą (magistrale) czy procek jest uwalony?! bo gdy do starej- striker II podłączyłem procka dual core sprawa wygląda dziwnie! za którymś razem odpaliła i znów coś ja rozłancza.