Skocz do zawartości


Tobiash

Rejestracja: 02 lut 2007
OFFLINE Ostatnio: 11 02 2007 14:42
-----

Moje tematy

Czarny ekran po bootowaniu

11 02 2007 - 13:11

Wczoraj była u mnie dziewczyna i oglądaliśmy sobie ładnie filmy z płyty dvd w moim jakże "zajefajnym" dvd romie od creative-a aż tu nagle bah! Blue screen, zresetowałem więc komputer i od tego czasu nie wchodzi mi windows, i mogę sobie tylko patrzeć na czarny ekran. Czy to możliwe, że dvd rom mi windę wysypał?! :D
Dodaję, że często były z tym dvd romem problemy, wieszał kompa, wypluwał płyty, które nie były w złym stanie itd.

EDIT: Po załadowaniu defaultowych ustawień w biosie, nie widzę już samego czarnego ekranu, a pokazuje mi się napis:
"DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER".

Problem z głośnym mówieniem w Nokia 7650

02 02 2007 - 17:52

W Nokii 7650 koło słuchawki po lewej stronie są 2 okrągłe czujniczki, które sprawdzają czy coś znajduje się w pobliżu, jeżeli tak to wtedy telefon jest "cichomówiący", jeżeli zaś nie wykrywają one niczego w pobliżu telefon jest głośnomówiący.
Problem polega na tym, że ten dolny czujniczek jakimś cudem wdusił mi się nieco do środka, i cały czas mam wyłączone głośne mówienie i nie mogę z tym nic zrobić.
Wypadałoby go jakoś rozebrać, ale nie chciałbym go uszkodzić, dlatego zakładam ten topic.
Czy miał ktoś podobny problem?
Czy jest może ktoś na tym forum, kto wie jak należy rozebrać ten telefon?