Skocz do zawartości


Tiritto

Rejestracja: 08 mar 2010
OFFLINE Ostatnio: 16 03 2010 07:16
-----

Moje posty

W temacie: [Inne] Czego waszym zdaniem brakuje polskim stronom informatycznym?

09 03 2010 - 00:02

Lepiej IMO jest robić forum o tematyce innej niż cała reszta.

Trzeba jeszcze tylko złapać dobrą tematykę którą chwycą również inni, a teraz trudno jest coś takiego znaleźć co by było innowacyjną tematyką, interesowałoby innych, i było wolne :D.

Jakby ktoś był zainteresowany rozwojem projektu i pomocy przy nim to zapraszam:
Forum Projektu
Mój Blog
Aktualny wgląd na roboty przy skrypcie

W temacie: [Inne] Czego waszym zdaniem brakuje polskim stronom informatycznym?

08 03 2010 - 23:53

Jeśli już chce Ci się pisać skrypt forumowy , to jeśli byłby on przyzwoity ja bym na Twoim miejscu go sprzedawał za jakąś symboliczną sumkę , np. 50zł od jednej licencji. Jeśli ktoś sobie ceni indywidualność , i nie chce instalować forum na darmowych skryptach których jest masa , a i też nie ma np. 500zł na IPB to Twój skrypt byłby w sam raz :D

Fajny pomysł, ale nie wiem czy byliby chętni :).

Swoją drogą , dlaczego akurat forum komputerowe ?

Najlepiej robić to w czym jest się dobrym, nie zrobię np. forum o roślinach bo zbytnio się na nich nie znam, więc w takim wypadku najpewniej się będę czuł przy forum komputerowym/informatycznym :).

W temacie: [Inne] Czego waszym zdaniem brakuje polskim stronom informatycznym?

08 03 2010 - 23:32

Test IQ przed rejestracją.

Obawiam się że już lepiej go zdadzą boty niż niektóre osoby :D.

Plus za ten autorski skrypt, ale po co to wszystko ? myślisz że laik wejdzie na Twoje forum z kilkunastoma userami i garstką postów ?
Nie, wpiszę w google "forum komputerowe" i wejdzie na forum które jest najbardziej popularne żeby uzyskać jak najszybciej odpowiedź.

Od tego jest podobno pozycjonowanie, a od czegoś zaczać również trzeba, nie sądzę aby strona się rozwinęła na jakieś TOP 3 (ale fajnie by było :)), ale mi wystarczy że po prostu będzie miała uznanie użytkowników :). Samą stronę też robię po części dla siebie, aby utrwalić wiadomości (a także przetestować najnowsze rzeczy, takie jak HTML5 czy CSS3 :)).