Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tibiabot NG trick


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 lolsa

lolsa

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 13 02 2008 - 17:39

Witam
Dzisiaj miałem chwilkę wolnego czasu, więc napisałem - myślę, że dobry - poradnik, a mianowicie dotyczący, tego, jak ominąć zabezpieczenia Tibiabot NG przed rozpowszechnianiem nielegalnych wersji Tibiabot NG.

Na początku chciałbym zaznaczyć, że jakiekolwiek gotowe "cracki" do tego bota to po prostu ściema i na 99,9% wirusy. NIE MA, powtarzam, NIE MA uniwersalnego cracka, aby scrackować tego bota. Każdy musi to zrobić indywidualnie na swoim komputerze.

W tym temacie przedstawię sposób, jak scrackować TibiaBot NG, tak aby działała pod najnowszą wersją Tibii czyli 8.10.

Co nam będzie potrzebne:

TibiaBot NG (Koniecznie wersja 4.5.0 !)
Możecie poszukać w necie, lecz większość jest zarażona jakimś syfem :/ Podaję link, do instalki z tibiabot.com, czyli oficjalnej strony producenta(wydaje mi się to bardziej rozsądne niż ściąganie syfu z internetu).
http://tibiabot.com/download/setup-4.5.0.exe

Kolejną rzeczą, której będziemy potrzebować jest program o nazwie WinHex. Wersja raczej nie gra roli. Ważną rzeczą jest zarejestrowanie go, do czego będziemy potrzebować pewnych danych. Niżej podaję link do WinHexa, którego ja używam, więc gwarantuję, że działa.(w sumie jest to link z IDG.pl, ehh więc żaden stres Dołączona grafika)

http://www.idg.pl/ftp/pc_7857/WinHEX.12.5.html

Następnym krokiem jest zarejestrowanie WinHexa, podając następujące dane:


Name: "Dr.Thril"
Addr1: "Team"
Addr2: "ZWT"
Key1: 3705A95A3845B232578B17C3543D3D00
Key2: 6DD13A7E2D2284032B020D947B406C10
Chksm: 6E


Gdy już wszystko mamy przygotowane postępujemy w następujący sposób:


Uruchomić program WinHex i włączyć bota. Wejść w Enter Key - kliknąć w ok, cancel i znowu uruchomić.

Wejść w winhexa i kliknąć alt+f9 i kliknąć w "Loader" (to na samym dole Dołączona grafika) i kliknąć 2x na "entrie memory."

Teraz klikamy w menu: Search > Replace text

W search for wpisz: (Twój Finderprint) , a w replace with : 82AD-20CE
i zmień niżej z Ascii na Unicode.

Zamiast "Replace all occurrences" ustaw na "Prompt when found", kliknac ok i potem cały czas "YES" .
I powinno dojść do 100% jak dojdzie będzie Replacement complete.

Następnie:

Search > Replace hex values > Search For 358AC0E665 > Replace with: B8CE20AD82

Sprawdź czy zmienił Ci sie fingerprint na: 82AD-20CE. Tu tez klikać cały czas yes i znowu
ma wyskoczyć Replacement complete.

Teraz search > replace hex values > search for 33865C200000 > replace with B8CE20AD8290 i
powinno być Replacement complete!

Teraz wejść w bocie do Enter Key i wpisz w name :

Slawomir T Kordjalik ,

a w password :

000016-YNCHXM-D99JAW-BFV18Y-PG4XBG-W22TD7-ZQHE6J-97VYZX-42QGQY-KP4TGQ.

Ok. Mamy teraz skrakowaną wersję do Tibii 8.0.

Aby ta wersja działała na Tibii 8.1 musimy, ściągnąć najnowszą wersje Tibiabot NG(czyli wersję 4.6.8) ze strony
http://tibiabot.com/download/setup-4.6.8.exe
, zainstalować ją w w INNYM folderze niż wcześniejszą wersję!, a następnie skopiować Hook.dll z wersji do Tibii 8.1 do folderu z Tibiabot NG 4.5.0 i to już KONIEC.

Może trochę pogmatwane i tak dalej, lecz ten sposób działa na 100% Dołączona grafika

Dla osób, które z niewiadomych przyczyn nie są w stanie samodzielnie skrakować bota Dołączona grafika mam program(nie mojej produkcji), który w jakiś sposób podmienia fingerprinta i zamienia Hook.dll. Jedyne co musimy zrobić, to podać ścieżkę do Tibiibot NG 4.5.0.

Mam nadzieję, że się przyda. I pamiętajcie, jakiekolwiek gotowe "cracki" to zwykłe wirusy i keyloggery, mające na celu wykradnięcie danych o Waszych kontach. Nie dajcie się nabrać! Istnieje tylko JEDEN sposób na scrackowanie TibiaBot NG! Ten sposób opisałem wyżej.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych