Skocz do zawartości


Theo92

Rejestracja: 09 lip 2010
OFFLINE Ostatnio: 28 01 2011 01:49
-----

Moje tematy

Problem z chłodzeniem czy Procesorem?

25 01 2011 - 01:30

Witam otóż mam problem z W7.
Od jakiegoś czasu(miesiąca bodajże ;) ). Zawiesza mi się komputer przy włączaniu jakichś "cięższych" aplikacji lub po prostu jak za dużo się włączy "okienek". Wygląda to mniej więcej tak... Włączam komputer, ładuje się Windows, włączam grę i ekran zaczyna dziwnie mrygać i wyłączać się. Pokazuje się w prawym dolnym rogu komunikat że poszedł sterownik ekranu NVDIA jednak się naprawił xD. Po chwili po paru "mrygnięciach" myszka nagle przestaje się ruszać. I jedyne co mogę zrobić to tylko reset.Próbowałem instalować drivera od nowa. Próbowałem także reinstalke systemu jednak na darmo problem nie zniknął. Pokazywał się czasami nawet Blue screen :D. Ostatnio jakoś mi się coś udało z metodą na wiatrak żeby przystawić do komputera :(. Co to było dziwne, gdyż komputer przestał się wieszać i zaczął chodzić jak nowo narodzony :D. Jednak wszystko co dobre musi się kończyć kiedyś, czyż nie? Wiatrak zdechł ;) .Ostatnio komputer zaczął się wieszać przy samym włączeniu i ładowaniu windowsa. Teraz już działa jedynie tryb awaryjny. A przy samym włączaniu Windowsa bez żadnego klikania ani nic włączają się także ustawienia bios'a.
Więc nie wiem czy to stoi ze strony chłodzenia? Procek do wymiany czy wiatraczek?(ten od komputera :D ) Czy w ogóle może dysk?
Proszę o szybką odpowiedź i dziekuję :)!

[uwaga=Kantoro]

Proszę uzupełnić informacje nt procesora,płyty głównej,karty graficznej oraz zasilacza

[/uwaga]