Skocz do zawartości


Zdjęcie

Test Drive Unlimited


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 orzechadam

orzechadam

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 25 04 2007 - 21:17

siema moim zdaniem to bardzo fajna gra bardzo rozbudowana i wogóle a wy co sądzisie o teg gierce odp

//Informatyk: Na przyszłość nie używaj wielkich liter w tytule ;)


  • 0

#2 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 04 05 2007 - 14:41

Przyznam że nie grałem w tą grę, ale według recenzjii przedstawia się ona bardzo ciekawie. ;)

  • 0

#3 Saw

Saw

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 04 05 2007 - 18:14

Jak dla mnie przereklamowana tak samo jak Carbon. Nic nadzwyczajnego.
  • 0

#4 Hugster

Hugster

    Tweaks.pl Team

  • 426 postów

Napisano 08 05 2007 - 19:12

według recenzjii przedstawia się ona bardzo ciekawie. ;)

Witam.

Nie będę załączał screenów bo każdy może sam znaleźć ale recenzje nie kłamią @Informatyk :D Gra wciąga. Jak zawsze samochodówki mnie po prostu nudziły, no może za wyjątkiem takich tytułów jak NFS Underground/ Carbon to ta na prawdę wciąga. Świetnie odwzorowane samochody, wysokiej klasy szczegóły jak otwierane szyby, drzwi, zmieniająca się nawigacja wewnątrz pojazdu, odbijające się otoczenie 'na lakierze'. Po za tym przy jeździe motorem takie szczeguliki jak ruch nadgarstka przy dodawaniu gazu, uginanie się amortyzatorów przy ruszaniu i mocniejszym hamowaniu - no na prawdę warto samemu się przekonać, że tym razem panowie z "Atari" wypuścili na prawdę 'demona na czterech kółkach' :)


---
Pozdrawiam
Hugster
  • 0

#5 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 08 05 2007 - 19:17

i tez gra przypadła do gustu, szczególnie możliwość wolnej jazdy po całej mapie, do tego radyjko z muzyką poważną ;P i dobra bryka. Gra ma swój klimat, ponarzekać tylko można na wysokie wymagania 64MB pamięci karty graficznej same intro zżera! Nie mówiąc już o samej grze, raczej na mocnych kompach graficznie gra rozwija skrzydła :D
  • 0

#6 Hugster

Hugster

    Tweaks.pl Team

  • 426 postów

Napisano 08 05 2007 - 19:40

Ano podobno jest to 1600 oryginalnie odwzorowanych tras. A muzyka poważna najbardziej pasuje do podrasowanego Audi A6 :D Wymagania owszem, duże. O tych szczegółach mówię, opierając się na ustawionych max detalach. Ale i przy niższych przyjemnie można pograć.


---
Pozdrawiam
Hugster
  • 0

#7 Firekage

Firekage

    Stały użytkownik

  • 379 postów

Napisano 10 05 2007 - 04:26

Świetnie odwzorowane samochody, wysokiej klasy szczegóły jak otwierane szyby, drzwi, zmieniająca się nawigacja wewnątrz pojazdu, odbijające się otoczenie 'na lakierze'. Po za tym przy jeździe motorem takie szczeguliki jak ruch nadgarstka przy dodawaniu gazu, uginanie się amortyzatorów przy ruszaniu i mocniejszym hamowaniu - no na prawdę warto samemu się przekonać, że tym razem panowie z "Atari" wypuścili na prawdę 'demona na czterech kółkach' :D

Beznadziejna fizyka , proste arcade, wjezdzanie na pelnym gazie w zakrety po 90 stopni , calkowita zbednosc czegos co sie nazywa hamulec...to samo prowadzenie kazdego innego auta , brak fizyki opon-hamulca-gazu , jazda na pale..

Kupa.

To pisal fanatyk GT Legends oraz GTR2 FIA GT ;)
  • 0

#8 Hugster

Hugster

    Tweaks.pl Team

  • 426 postów

Napisano 10 05 2007 - 09:44

Beznadziejna fizyka , proste arcade, wjezdzanie na pelnym gazie w zakrety po 90 stopni , calkowita zbednosc czegos co sie nazywa hamulec...to samo prowadzenie kazdego innego auta , brak fizyki opon-hamulca-gazu , jazda na pale..

Kupa.


To widać mówimy o dwóch różnych tytułach :D


---
Pozdrawiam
Hugster
  • 0

#9 jaglos

jaglos

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 26 05 2007 - 00:08

Nie grałem w niego.Nawet nie proboje.Boje sie pokazu slajdów :)
  • 0

#10 Denek

Denek

    Początkujący

  • 39 postów

Napisano 30 05 2007 - 07:16

Jak dla mnie przereklamowana tak samo jak Carbon. Nic nadzwyczajnego.


Ciekawe, bo ostatnią część Test Drive pamiętam z 2000r.

Ano podobno jest to 1600 oryginalnie odwzorowanych tras. A muzyka poważna najbardziej pasuje do podrasowanego Audi A6 :) Wymagania owszem, duże. O tych szczegółach mówię, opierając się na ustawionych max detalach. Ale i przy niższych przyjemnie można pograć.
---
Pozdrawiam
Hugster


Błąd. 1600 km wiernie odwzorowanych tras.

Beznadziejna fizyka , proste arcade, wjezdzanie na pelnym gazie w zakrety po 90 stopni , calkowita zbednosc czegos co sie nazywa hamulec...to samo prowadzenie kazdego innego auta , brak fizyki opon-hamulca-gazu , jazda na pale..

Kupa.

To pisal fanatyk GT Legends oraz GTR2 FIA GT :)


Potwierdzam, ale w końcu to arcade. Gdybyś w NFS musiał się martwić czy na odpowiednim gazie wystartowałeś, to tytuł by się bardzo słabo sprzedawał. TD od zawsze pamietam jako arcade.
Ja miałem okazję pograć na nowiutkim i dość mocnym kompie z kierownicą - miodzio.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych