Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tani sklep


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 czarny2807

czarny2807

    Początkujący

  • 44 postów

Napisano 26 12 2006 - 14:20

Znalazłem chyba najtańszy sklep internetowy. Sporo taniej niż w gral i arest. Ale nie wiem czy podajac nie zlame jakis zasad?

  • 0

#2 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 26 12 2006 - 14:29

Wiesz, może to mieć charakter reklamowy, ale regulamin mówi, że zabronione jest reklamowanie stron w sygnaturkach i podpisami pod postami. Możesz wkleic link :P

Po za tym poczytaj sobie w regulaminie Art. 4.

  • 0

#3 czarny2807

czarny2807

    Początkujący

  • 44 postów

Napisano 26 12 2006 - 15:07

Wiesz, może to mieć charakter reklamowy, ale regulamin mówi, że zabronione jest reklamowanie stron w sygnaturkach i podpisami pod postami. Możesz wkleic link :P

Po za tym poczytaj sobie w regulaminie Art. 4.

wlasnie chodzi mi o ta reklame. http://www.pcprojekt.pl/ i troszke droższy jeśli chodzi o caly zestaw ale pare podzspolów jest tanszych http://esc.pl/
  • 0

#4 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 26 12 2006 - 16:20

A mam jeszcze coś lepszego, tutaj jest najtaniej :P

http://www.bigbonus.com.pl/
  • 0

#5 Firekage

Firekage

    Stały użytkownik

  • 379 postów

Napisano 26 12 2006 - 22:16

wlasnie chodzi mi o ta reklame. http://www.pcprojekt.pl/ i troszke droższy jeśli chodzi o caly zestaw ale pare podzspolów jest tanszych http://esc.pl/


No ja wiem czemu pcprojekt jest najtaszny...odsylam na laba i ppc....Nie kupilbym tam nic.
  • 0

#6 genziutek

genziutek

    Pionek

  • 376 postów

Napisano 27 12 2006 - 01:05

A mam jeszcze coś lepszego, tutaj jest najtaniej :P

http://www.bigbonus.com.pl/


Matrix125, szczerze mnie zagiołes tym sklepem. Kupował ktoś z niego? Jeśli to pewny sklep to chyba tam trzeba będzie się zarejestrować i zrobić zakupy :P
  • 0

#7 czarny2807

czarny2807

    Początkujący

  • 44 postów

Napisano 27 12 2006 - 10:29

No ja wiem czemu pcprojekt jest najtaszny...odsylam na laba i ppc....Nie kupilbym tam nic.

A możesz konkretnie napisać czemu nic tam nie kupować? I co to jest ten lab i ppc. A jakie Ty znasz dobre tanie sklepy?
  • 0

#8 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 27 12 2006 - 10:53

Matrix125, szczerze mnie zagiołes tym sklepem. Kupował ktoś z niego? Jeśli to pewny sklep to chyba tam trzeba będzie się zarejestrować i zrobić zakupy :P


Nie źle. nie ? Te Plazmy :P Ja osobiście z tego sklepu nie kupowałem i nie znam kogoś kto by kupował.
  • 0

#9 muchman

muchman

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 22 02 2007 - 01:08

Ja tam stale robie zakupy do firmy i sobie w www.bestcomputer.pl i jestem zadowlony, wysylaja blyskawicznie po zarejstrowniau otrzymjesz staly rabat jak kupujesz kilka rzeczy albo cos drozszego to napewno cos utargujesz a jak nie to i tak maja promocje jakies w zanadrzu, ostatnio zamowilem monitor to dorzucili mi pamiec usb 1gb bo to korys moj zakup byl...
  • 0

#10 Firekage

Firekage

    Stały użytkownik

  • 379 postów

Napisano 22 02 2007 - 14:21

A możesz konkretnie napisać czemu nic tam nie kupować? I co to jest ten lab i ppc. A jakie Ty znasz dobre tanie sklepy?

PCLAB i PurePc to jedne z najwiekszych u nas for komputerowych.

Nie ma tanich sklepow. Sa tylko dobre. Na pewnoe nie kupilbym nic w ESC i Komputroniku za ich waly gwarancyjne. Tematow jest masa , tak samo nie kupilbym nic dla siebie w Proline za to samo. I nie pisze tutaj z perspektywy kupujacego...a majacego dostep do systemu aby sobie czasami sprawdzic taki walek...

Sklepy masz na www.skapiec.pl i tam opinie. Tylko , ze polowa z tych komentsow to za przyslanie paczki , zaden nie pisal jak sie sprawa toczyla gdy przyszedl z gwarancja bo cos siadalo....Zreszta nie bede pisal wiecej ale jakbym przytoczyl waly znanych i lubianych sklepow internetowych to byscie zwatpili...

A pcprojekt...jak pisalem..wplacasz kase...i czekasz , czekasz , czekasz. Tak bylo w przypadku Abitow...


A ten sklep BIG BONUS to jakas lewizna albo towar z drugiej reki po serwisie. Slyszalem o takim czyms..tylko , ze to mialo miejsce wlasnie na wschodzie. Rejestrowales sie niby w tanim sklepie , cos sie im placilo a oni dawali niby adres taniej firmy..na Tajwanie. Ci tutaj oferuja nawet zarabianie. Fakt faktem IS 2 kosztuje 500 zl , gdy nowy od 1500 w gore. Ja im dziekuje.
  • 0

#11 UNK0WN

UNK0WN

    Początkujący

  • 146 postów

Napisano 22 02 2007 - 14:26

Ja kilka razy kupowałem online na proline.pl i jestem zadowolnoy :P

DODAJE:

A mam jeszcze coś lepszego, tutaj jest najtaniej :P

http://www.bigbonus.com.pl/

AWW KANT
http://www.cyberfoto.pl/tematy-ogolne/73227-bigbonus.htm

  • 0

#12 Shady

Shady

    Początkujący

  • 79 postów

Napisano 22 02 2007 - 15:14

Ja w zeszłym tygodniu zamówiłem czesci do PC w ESC.PL - 2 dni potem miałem - przsyłka kurierem za 1zł :P
Mialem kupic w pcprojekt.pl ale po przeczytaniu komentarzy nt. tego sklepu zrezygnowałem... Niedość, że przsyłka 15zł to jeszcze tydzień czekania...

Dużo pozytywnych opinii słyszałem też o APOLLO.PL

  • 0

#13 rustu

rustu

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 22 02 2007 - 16:58

co proline zly ?? od kiedy ?? gwarancja w proline w moim przypadku:
dysk WD80 - po polrocznym uztkowaniu sie lekko zwalil - poszedlem powiedzialem co nie tak i dostalem nowy od reki
klawiatura Xpower - na tydzien mi ja zabrali a pozniej dostalem nowa ;-)
karta sieciowa - tak samo - od reki nowa

jeszcze sie nie spotkalem zeby ktos na proline narzekal. ale swoja droga ostatnio nie maja zbyt bogatej oferty - duzo rzeczy brakuje

a tak wogole to co polecacie z internetowych sklepow - oczywiscie sprawdzone
  • 0

#14 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 22 02 2007 - 17:27

www.arest.pl

Kupuje w nim dosc czesto i jestem bardzo zadowolony.
  • 0

#15 Shady

Shady

    Początkujący

  • 79 postów

Napisano 22 02 2007 - 17:49

komputronik.pl
proline.pl
esc.pl
apollo.pl
arest.pl
  • 0

#16 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 23 02 2007 - 23:37

komputronik.pl
proline.pl
esc.pl
apollo.pl
arest.pl


komputronik tani? Eee chyba w innym wcieleniu, którego nie zna zwykły zjadacz chleba...
Proline.pl nie polecam, ostatnio zrobili znajomemu "psikusa" z gwarancją, wiec ta taniocha jest u nich potwierdzona przekretami...
  • 0

#17 Firekage

Firekage

    Stały użytkownik

  • 379 postów

Napisano 24 02 2007 - 04:02

DODAJE:

AWW KANT
http://www.cyberfoto.pl/tematy-ogolne/73227-bigbonus.htm


CZy ja nie pisalem wlasnie o tym mechanizmie dawania linkow do niby najtanszych sklepow?? Pisalem o Tajwanie...a tutaj wyciag z regulaminu:

.Oferty z najtańszymi towarami, które znajdują się w działach: komputery, notebooki, telefony, sprzęt rtv, car-audio, fotografia i okazje cenowe - są to oferty, do których dostęp serwis Big Bonus udostępnia zarejestrowanym użytkownikom na zasadzie przekazania danych (linków) sklepów zajmujących się sprzedażą przedstawionych towarów. Serwis Big Bonus nie sprzedaje towarów prezentowanych w tych działach. Celem serwisu jest udostępnienie informacji gdzie użytkownik może zakupić prezentowany towar po jak najkorzystniejszej cenie. Staramy się wyszukiwać i podawać najtańsze i aktualne adresy polskich i zagranicznych sklepów i serwisów internetowych zajmujących się sprzedażą online.

Jak pisalem...oni nic nie maja....A tuta wiecej:

W większości przypadkach podane na stronach serwisu Big Bonus ceny towarów dostępne są wyłącznie w zagranicznych serwisach i sklepach online (typu serwisy, p2p, zagraniczne serwisy aukcyjne, itp). Wszystkie ceny (dotyczy głównie serwisów zagranicznych) dla łatwiejszego zobrazowania i porównania podawane są w złotówkach przeliczane według aktualnego kursu walut i są to ceny orientacyjne a nie ceny ostateczne, które nie zawierają innych opłat (podatki, cła, itp.).


A tutaj na zakonczenie:

Serwis Big Bonus nie gwarantuje iż użytkownik będzie mógł dokonać zakupu towaru po cenie prezentowanej w serwisie. Oferty (głównie zagraniczne) pochodzą z różnych krajów: Stany Zjednoczone, Europa Zachodnia, Azja - użytkownik sam dokonuje wyszukiwania poszczególnych towarów w podanych przez nasz serwis sklepach online, itp.

Wszystko jasne. Czulem od samego poczatku , ze to jest sciema i zerowanie na naiwnych. Owszem..mozesz kupic drogie sprzet za 500 zl...ale bezposrednio w Chinach....



co proline zly ?? od kiedy ?? gwarancja w proline w moim przypadku:
dysk WD80 - po polrocznym uztkowaniu sie lekko zwalil - poszedlem powiedzialem co nie tak i dostalem nowy od reki
klawiatura Xpower - na tydzien mi ja zabrali a pozniej dostalem nowa ;-)
karta sieciowa - tak samo - od reki nowa

jeszcze sie nie spotkalem zeby ktos na proline narzekal. ale swoja droga ostatnio nie maja zbyt bogatej oferty - duzo rzeczy brakuje

a tak wogole to co polecacie z internetowych sklepow - oczywiscie sprawdzone

Odsylam na PurePc, IDG i Laba. Wprowadzaja wlasne zasady serwisowe..wygnij przypadkiem pina na LGA w Gigabyte to ci gwary odmowia...a to jest naprawiane przez glowny GG. Temat z google : Proline - oszusci i zlodzieje. Polecam lekture.
  • 0

#18 Shady

Shady

    Początkujący

  • 79 postów

Napisano 24 02 2007 - 12:15

Siwy123 miały to być najlepsze sklepy a nie najtańsze - a Komputronik jest najdroższy :rolleyes:
  • 0

#19 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 24 02 2007 - 19:24

Siwy123 miały to być najlepsze sklepy a nie najtańsze - a Komputronik jest najdroższy ;)


No to naprawde mocny sklep podales... Proline.pl :rolleyes:
  • 0

#20 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 24 02 2007 - 19:46

No to naprawde mocny sklep podales... Proline.pl :rolleyes:


To, że akurat Ty miałeś problemy w Proline.pl nie oznacza, że inni mają je mieć ;) Miałeś pecha, że akurat Ciebie to trafiło. Ja zawsze kupuje u siebie w mieście w pewnym sklepie, kupuje tam bardzo dużo, ceny jak wiadomo, że nie super niskie, ale okazyjne, ostatnio kupiłem kompa siadły mi, aż 3 części i co ? Nadal tam kupuję :) A żadnych wtyków tam nie mam, bo ktoś może napisać, a bo masz wtyki to tam kupujesz...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych