Skocz do zawartości


Zdjęcie

TP-Link MR3420 v2 Problem z oprogramowaniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 xsunnyx

xsunnyx

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 16 03 2015 - 13:01

Witam. Mam problem z routerem TP-Link MR3420 v2 i modemem ZTE MF821, modem był widziany przez router a pozniej go rozłączał. Zainstalowałem więc Gargoyle jednak to nic nie dało. Przeczytałem gdzieś, że aby wrócić do starego oryginalnego oprogramowania należy zainstalować openwrt-ar71xx-generic-tl-mr3420-v2-squashfs-factory jednak po zainstalowaniu tego router przestał być wykrywany przez komputer. Nie mam do niego dostępu. Świecą się w routerze 2 pierwsze zielone kontrolki. Router jest niewykrywalny przez PC- wifi. Po wgraniu openwrt przestał być widziany przez inne sprzęty więc nie mogę się do niego zalogować. Świeci się cały czas dioda zasilania i dioda systemu. Po podłączeniu bezpośrednio przez kabel z pc dioda portu uaktywnia się. Proszę o pomoc bo chciałbym wrócić jakoś do oryginalnego oprogramowania TP-Link.



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 16 03 2015 - 13:43

Pod spodem routera powinna być możliwość zresetowania routera do ustawień fabrycznych.

  • 0

#3 xsunnyx

xsunnyx

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 16 03 2015 - 14:13

Włączyłem wifi w routerze za pomocą putty poprzez:
 
uci set wireless.@wifi-device[0].disabled=0
uci set wireless.@wifi-iface[0].ssid=moja_siec
uci set wireless.@wifi-iface[0].encryption=psk2
uci set wireless.@wifi-iface[0].key=super_tajne_haslo
uci commit wireless
wifi
 
Router jest widziany przez PC
 
Co mam dalej zrobić?

  • 0

#4 xsunnyx

xsunnyx

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 16 03 2015 - 19:18

Chciałbym wgrać oryginalne oprogramowanie i dowiedziałem się, że aby to zrobić trzeba zainstalowac luci-szatę graficzną. Niestety nie mam polaczenia z internetem to musialem zainstalowac luci offline jednak aby to zrobić trzeba wgrac odpowiednie pliki przez winscp ale podczas ich wgrywania braknie mi pamięci w routerze i słyszałem, że można je dograć przez pendrive tylko nie wiem jak..

Chcę wrócić do oryginalnego oprogramowania albo chociaż znów do gargoyle.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych