Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szybki transfer,wolno odczytujące sie strony :|


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 NetowiecPL

NetowiecPL

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 09 10 2008 - 19:59

Witam!

Ostatniego czasu założyłem sobie nowy internet z małej sieci Oświęcimskiej mianowicie "Netico",kumpel polecił mówi ze wszystko git no to sam sie skusiłem na to 1 mega za 50 zł miesieczne,załozyłem INTERNET RADIOWY...

I otóż mój problem, gdy ściagam z normalncy serwerów typu Rapid Share itp. transfer dochodzi nawet do 130 kb/s..no to nawet nieźle...za to upload bardzo niski (na speedtescie) ok 30 kb/s, a powinoo byc ok. 256, lecz to nie jest głowny problem...otóż przy przeglądaniu jakichkolwiek stron internet chodzi BAARDZO WOLNO..do tego stanu, że potrafie czekać 15 sekund na otworzenie strony.

Posiadam karte sieciową: Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC.

Z czego jest nadajnik sam nie wiem...wiem tylko że nadaje na częstotliwości 5 Mhz czy jakoś tak.

Prosze o pomoc ponieważ sam trace cierpliwość z prędkością przeglądanych stron,jeśi ktoś zna odpowiedź na mój problem niech pisze czym prędzej!!

Dodam jeszcze że po sprawdzeniu dostępności otwartych portów na jakimkolwiek programie p2p pisze że są one zablokowane.

Dzięki z góry za pomoc!!
Pozdrawiam!!

  • 0

#2 igrek_raciaz

igrek_raciaz

    Początkujący

  • 95 postów

Napisano 09 10 2008 - 23:23

witaj. mam taka sama karte sieciowa taki sam internet. radiowke sie okresla w GHZ czyli masz czestotliwosc 5GHZ to zamulanie zalezy od tego czy masz ten net z anteny czy kablem podlaczony. ja mam kablowy. co do transferu download cos w okolicy twojego upload tak samo wiec sie nie przejmuj. co do p2p to moze administrator sieci zablokowal zeby nie zapychac lacza. ewentualna przyczyna mulenia moga byc zaklocenia zalezy gdzie masz antene. zadzwon zapytaj. pozdro

  • 0

#3 NetowiecPL

NetowiecPL

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 10 10 2008 - 14:59

Stacja głowna jest kilka domów ode mnie zamieszczona... ;) A nadajnik jest połaczony kablem z dachu do mojego kompa...to co znaczy że już nic na to nie porzadze tak?
  • 0

#4 igrek_raciaz

igrek_raciaz

    Początkujący

  • 95 postów

Napisano 10 10 2008 - 23:58

Raczej nie. co do predkosci jest spoko tylko upload slaby ale coz. u mnie niektore strony tez wolno chodza ale na ogol wp.pl onet itp szybko sie laduja. zalezy

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych