Skocz do zawartości


Sylwesterek777 :)

Rejestracja: 28 lis 2008
OFFLINE Ostatnio: 10 01 2009 18:10
-----

Moje tematy

[INTEL] Pentium 4 3.00Ghz

25 12 2008 - 10:02

Czy na tym procesorze można teraz jeszcze pograć w gry ??

Mojego kompa kupiłem z dobre 2 lata tem więc już wymagania gier się zmieniły.
Jak ten procesor przynajmniej na "nitce" sie trzema to mam zamiar kupić karte grafiki