Skocz do zawartości


Syku 1986

Rejestracja: 16 gru 2007
OFFLINE Ostatnio: 12 01 2008 12:05
-----

Moje posty

W temacie: Komputer się nie uruchamia/zawiesza

11 01 2008 - 18:19

Siema. Mam taki sprzęt : Płyta Główna ECS , Celeron D 3 Ghz, Ge Force 8500 Gt, 4 Gb Ram, zasilacz 400W. Wszystkie sprowadzałem poprzez zakup z internetu. Po złożeniu kompa działał dobrze przez 3 miesiące. A teraz kiedy włączam słychać taki dźwięk jakby pyknięcie( jak wyłączam również ), komp sie odpala i na pierwszej stronie ( gdy jest wyczytywanie sprzętu ), to wyczytuje Ram, Procesor i sie zatrzymuje. Klawiatura nie działa, nawet nie można wejść do Biosa. Co robić? Pomocy, będe wdzięczny za pomoc.

W temacie: Problem z wyświetlaniem obrazu na monitorze

21 12 2007 - 20:05

Przeszłem się do okulisty. kupiłem specjalne okulary do płaskich monitorów i jest teraz git. Zamierzam też se kupic krople do oczów, bo do okularów cieżko jest sie przyzwyczaić. Jeśli same krople wystarczą to okulary odłoże. Ponoć są jeszcze jakieś nakładki szklane na monitor czy coś. Dzięki za odpowiedzi.

W temacie: Problem z wyświetlaniem obrazu na monitorze

17 12 2007 - 17:08

Wszystkiego próbowałem co napisaliście i nic nadal to samo. Mam monitor Samsung Synncmaster 920NW ale raczej z monitorem wszystko wporządku bo na zwykłych CRT jest to samo gdy podłączam je do kompa.Może karta graficzna przetwarza jakis zły obraz. Mam GeForce 7300 LE i zastanawiam sie nad kupnem GeForce 8500 GT może to rozwiąże problem. A może to przez zasilacz. Oczy mnie nie bolały aż do momentu kupna nowego kompa. I jeszcze jedno , co to jest kabel HDMI SPDIF, jak go podłączyć, ponoc do karty graficznej VGA?tylko nie widze tam miejsca na nie? Pomocy bo chcę w święta popykać se w Anno 1701 i Wiedźmina bez bolących,zmęczonych oczu .

W temacie: Problem z wyświetlaniem obrazu na monitorze

16 12 2007 - 19:06

oczy bolą juz po 20 minutach siedzenia przed kompem, na innych kompach nic mi nie jest tylko na swoim, moze cos nie tak z kartą graficzną czy płytą główną, źle przetwarzają obraz czy coś, kto ma jakies pomysły to niech pisze