Skocz do zawartości


Zdjęcie

Subiekt 4 Mega


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 vexxon

vexxon

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 30 08 2010 - 23:13

Witam,
Mam następujący problem posiadam :
Windows 98 Wydanie Drugie z zainstalowanym Subiektem 4 Mega Wer. 1.09a.
Drukarka OKI MICROLINE 320 Elite 9Pin podłączona do portu LPT. (Testowana w środowisku windows normalnie drukuje)
Niedawno zainstalowałem aktualizację Winodwsa 98 pt. „Windows 98 SE PL nieoficjalny Service Pack 2.1b” i wtedy zaczął się problem z uruchamianiem Subiekta ponieważ odpalam go spod Windowsa jednak w trybie MS-DOS. Uruchamianie Subiekta powodowało kilkukrotne „Trwa ponowne uruchamianie systemu Windows…” aż do momentu zawieszenie się Subiekta i po ponownym restarcie Windowsa subiekt odpalił się z błędem poczym nie chciał się odpalić musiałem uruchomić program Trmntr4.exe i dopiero się Subiekt 4 odpalił i postanowiłem odinstalować dodatek. Wszystko było ok do momentu kiedy chciałem wydrukować fakturę wtedy zawiesił się komputer.
No i co może być przyczyna tego zawieszenia ponieważ za każdym razem kiedy próbuje wydrukować fakturę wiesza mi się Subiekt jak i komputer.
Jakie błędy mi się wyświetlały jak miąłem zainstalowany nie oficjalny dodatek(niebieskie ekrany Windows):
07 w 0028:FFOD1F66 w VXD cmuda(08)+ 000113A6
Co próbowałem robić:
*Odpaliłem ponownie Trmntr4.exe
*Przeskanowałem ScanDiskiem dyski.
*Wgrałem backup bazy danych Dbfs z przed roku i dalej ten sam błąd.
*Uaktualniłem Windows98 płytka instalacyjna.
*W Administratorze uruchomiłem:
Pierwszą pomoc
Porządki
Kontrole Danych
Odbudowę indeksów
Odbudowa wzorców wydruku
*Zrobiłem też:
„Zrób jeszcze odbudowę wzorców wydruku bo błąd jest związany z błędnym wzorcem.

Możesz jeszcze dla pewności wejść do modułu ADMINISTRATOR- Dokumenty- <odpowiednia kategoria np. "Sprzedaż">- <odpowiedni typ np. "Faktura Vat">- "Wygląd wydruku"- "<Standard>" i wtedy z każdego okna wyjdź przez "<Zapisz>". „

Po tych wszystkich czynnościach Subiekt dalej nie drukuje jednak się nie wiesza wywala błąd jednak nie jestem w stanie wyczytac jaki ponieważ dzieję się to za szybko ponieważ od razu przechodzi do „Trwa ponowne uruchamianie systemu Windows…” i muszę zresetować windows.

Z góry dziękuje za pomoc.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych