Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strona, zabezpieczenie, uploading reklamy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 oskaritek77

oskaritek77

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 12 03 2012 - 20:36

Witam wszytskich ;)

Proszę o odpowiedź kogoś, kto się na tym zna lepiej niż ja ... ( bo czytać to i ja czytałem rożne rzeczy, ale nie ma to jak uzyskać konkretną odpowiedz od kogos, kto się tym zajmował i ma jakieś doświadczenie ).
Także jak ktoś chce mi podesłać jakiś link do poradnika, to dziękuje ...
Do odpowiedzi nikogo nie zmuszam, jak ktoś chce mi pomoc, odpowie z czystej checi na moje pytania, a jak wiadomo, dzis pomagasz mi, ja za tydzien Tobie ... :)

ODNOŚNIE ZABEZPIECZEŃ !


czy jakiekolwiek zabezpieczenia to już są na stronie?
jaka jest mozliwosc ze na strone mi ktoś się włamie?
czy może to zrobic kazdy kto ukończył gimanzjum i w pewnym stopniu interesował się informatyką a jesli juz sie wlamie to co moze zrobic, skasowac strone, zmienic tresc ? czy jet coś takiego jak kopia, i jak np ktoś mi skasuje strone albo zmieni jakąś treść, to

porostu wklejam tą kopie i wszytskie statystyki [ komenatrze, wyswietlenia, zdjecia itp ] sa takie jak byly wczesniej na stronie ?
jesli te zazbepieczenia sa slabe to czy mozna kupic gdzies jakies lepsze?
np czym się rożnią zabezpieczenia tego forum od kwejka ? albo oneta od nowej strony stworzonej przez programiste ?
czy osoba ktora mi robila tą stronę, moze miec podglad do niej nawet jak zmienie sobie passy ?
czy ktoś może skopiowac jakos zrodlo mojej strony i stworzyc sobie taka sama strone?
czy jeśli strona posiada forum, to na forum panują takie same zabezpieczenia jak na stronie czy to już całkiem inna broszka ?

ODNOŚNIE UPLOADU

jak to jest z tym zarabianiem na uploadzie ...
rejestruje sie na www.upload.xx robie sobie konto.
wrzucam tam powiedzmy jakiś filmik i dostaje wygenerowany link
www.upload.xx/mojfilmik
teraz rozsyłam go do wszytskich znajomych na gg
stawka za pobranie filmiku to 1 gr
jest ich powiedzmy 50, kazdy z nich sciągnie to na moim koncie pojawia się 50 groszy ?
czy mogę zarejestrować się na każdym możliwym serwie uploadingu ?
i np z serwisu upload.xx sciagnie 50 osob, z drugiego upload22.xx sciagnie 30 osob, to na jednym serwisie bede mial do wyplacenia 50 gr a na drugim 80 mimo że na jednym i drugim jest ten sam filmik wrzucony ?
oczywiście to nie jest realny przyklad, napisałem go by każdy zrozumiał moją logikę ...

ODNOŚNIE REKLAM

są takie serwisy, na których się rejestrujesz i otrzymujesz od nich powiedzmy banner. wklejasz go na swoją stronę na jakiś tydzień i tylko przez to ze on tam był dostajesz jakąś kasę ?

są takie serwisy którzy Ci dają banner i dostajesz kasę za to że ktoś kliknie w tą reklame czy banner ?

są takie serwisy że dostajesz tylko kase za to że ktoś kliknie i się zarejestruje na tej stronie ?

są takie serwisy że dostajesz kase za to ze jest tylko na stronie, za to że ktoś kliknie ale sie nie zarejestruje, za to ze wejdzie i sie zarejestruje czyli 3in1 ?

czy może są jeszcze jakieś lepsze sposoby na zdobywanie kasy by utrzymać strone/forum z reklam ?

ODNOŚNIE YOUTUBE

jak udostępnie filmik na youtube no i powiedzmy że będzie zbierał wyświetlenia, mogę z youtube tak współpracować że będą mi płacić abym wstawiał kolejne filmiki czy za każde wysiwietlenia ?
np 1000 wyświetlen - 10 gr ?
jak to jest z tym ?
co jest ważniejsze, wyswietlenia, fajne, komenatrze , czy może wszytsko na raz ?

ODNOŚNIE FACEBOOK

prawda czy mit?
tutaj podobno dostaje się kase za lubie to.
powiedzmy mam swoją strone zalozona na fejsbuuku i np 1000 lubie to = 10 zł czy jak ?




OK.
Jeśli ktoś mi konkretnie odpowie na te pytania, jestem sklonny zafundować nawet mały prezencik w postaci doładowanka tel :)
DZIEEEEEEEEEEEEEEEEKI :E

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 12 03 2012 - 23:05

Zabezpieczenia masz po stronie serwera jak i swojej strony WWW. Tzn. że jak ktoś się włamie na serwer to może przejąć kontrolę nad twoją treścią i odwrotnie jak ktoś bystry się włamie na twoją stronę to może i przy okazji serwerowi zaszkodzić. Do tworzenia stron służą w dzisiejszych czasach CMS-y gotowe szkielety witryny, które mają swój theme(templatkę - styl) oraz backend czyli panel administracyjny. Włamania na takie serwisy się dokonuje wykryte najnowsze luki, czyli sytuacje kiedy administrator nie zdążył zaaktualizować skryptu i ktoś wykorzysta zauważone błędy.

Jeżeli myślisz nad projektami od strony reklam to od razu lepiej jak się zajmiesz czymś innym. To nie oto chodzi, aby robić internautów w balona i zarabiać na nich, ale aby był balans między prezentowaną treścią, a reklamami, których na pewnym etapie istnienia witryny nie da się uniknąć (np. po roku istnienia, bo wiele firm oferuje przez pierwszy rok np. darmowa domena + hosting).

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych