Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strona internetowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciejowy

maciejowy

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 16 02 2011 - 12:37

Cześć. Od razu napiszę, że posiadam malutką wiedzę na temat funkcjonowania komputerów i internetu. Przez długi czas wchodziłem na stronę portalu i było wszystko w porządku, tymczasem jakieś 3 dni temu, zamiast strony wyskakuje mi taki komunikat: Forbidden You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request, co oznacza, że Zakazany

Nie masz dostępu do / na tym serwerze.

Dodatkowo, 404 Not Found błąd podczas próby użycia ErrorDocument obsługiwać żądanie. I moje pytanie jest takie: czy ta strona została zlikwidowana i przeniesiona, a jeśli tak to jak ją odnaleźć, czy może ja po prostu nie mam do niej dostępu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

  • 0

#2 sig

sig

    Początkujący

  • 77 postów

Napisano 16 02 2011 - 21:27

Wygląda to raczej na jakiś błąd w skryptach, albo rekofnigurację serwera. spróbuj wejść np przez googla na jakąś podstronę tego portalu. Być może zwyczajnie teraz żeby dostać się na stronę główną trzeba dopisać/start albo coś podobnego, ale o czymś takim raczej informowali by wcześniej.

  • 0

#3 server

server

    Zaawansowany użytkownik

  • 414 postów

Napisano 16 02 2011 - 22:08

Być może mają jakąś konserwację.
  • 0

#4 maciejowy

maciejowy

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 16 02 2011 - 22:16

Dzięki serdeczne za opdpowiedzi. Pozdrówki.
  • 0

#5 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 17 02 2011 - 10:12

Co do błędu, to jest to błąd, że nie ma pliku na serwerze do którego się odwołujesz.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych