Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterowniki do skanera ! Prosze o pomoc !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ZychFryd

ZychFryd

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 25 08 2008 - 11:05

Witam :unsure: Mam taki problem mianowicie nie wiem jak rozwiązac problem sterowników do niemieckiego skanera Tevion albo Medion bo to na jedno wychodzi model MD 6190. Mianowicie potrzebuje sterowników pod windowsa Viste. Na Xp wszystko chodzi ale jak zainstaluje sterowniki z xp do visty to menadzer widzi skaner tylko program dedykowany do skanera nie odpala go. Pokazuje sie komunikat ze jest jakis TWAIN problem. Szukałem juz w necie rozwiazania tego problemu ale kurde skaner jest niemiecki i niby goscie cos pisza ale nie kumam co bo to po niemiecku. Oto przykladowy link niemieckich wypocin:
http://www.treiber.de/forum/topic.asp?bwth...light=#id293716
Na koniec powiem jak w MTV ! Prosze chlopaki z forum odpicujcie mi skaner :P

  • 0

#2 Gość_Wojtex16_*

Gość_Wojtex16_*

Napisano 25 08 2008 - 12:00

Oto przykladowy link niemieckich wypocin:
http://www.treiber.de/forum/topic.asp?bwth...light=#id293716


Istnieje takie cos jak google tłumacz, po przetłumaczeniu masz coś takiego (oczywiście nie jest to jakieś super jakościowo tłumaczenia):
http://66.102.9.104/translate_c?hl=pl&...FInBHNUCMVGGAwg

  • 0

#3 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 25 08 2008 - 12:17

Jednym słowem ten scaner, zawiń w folię i schowaj, za jakiś czas będzie zabytkiem. Kupisz urządzenie wielofunkcyjne i zyskasz więcej.
Powodzenia
  • 0

#4 ZychFryd

ZychFryd

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 25 08 2008 - 13:12

Dzięki Wojtex16 ! Super to tlumaczenie ! Udało sie go wkoncu odpalić ! Skaner stary ale jary :unsure: ! Jeszcze raz wielkie dzięki !
  • 0

#5 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 25 08 2008 - 13:30

Lecz pomimo uruchomienia, sugeruję abyś rozejrzał się za nowym skanerem lub co polecam za urządzeniem wielofunkcyjnym, zwłaszcza że ceny nie są tak wysokie, do tego sprawa ważna jet na rok lub dwa gwarancja oraz pomoc techniczna.




Lecz pomimo uruchomienia, sugeruję abyś rozejrzał się za nowym skanerem lub co polecam za urządzeniem wielofunkcyjnym, zwłaszcza że ceny nie są tak wysokie, do tego sprawa ważna jet na rok lub dwa gwarancja oraz pomoc techniczna.
  • 0

#6 ZychFryd

ZychFryd

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 25 08 2008 - 14:45

Też wziałem to pod uwage i tak pewni zrobie, tylko teraz mam inne zmartwienia bo studiuje fotografie a Nikony do najtanszych nie należą, nie mowiac już o szkielkach :unsure: Jak tylko wyjde na prosta kupuje cos nowego ! Dzieki za pomoc i pozdrawiam !

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych