Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterowniki Audio/Mikrofon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Pan_Pomocny

Pan_Pomocny

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 12 06 2014 - 14:01

Witam, otóż mam męczący problem z mikrofonem, który ciągnie się już pare dni. Kilka dni temu robiłem format i instalowałem system od nowa, po zainstalowaniu systemu (windows xp) i wszystkich sterowników (zresztą tych samych co zwykle) mikrofon zaczął szaleć. Osoba która ze mną rozmawia zaczyna słyszeć co się dzieje na moim komputerze, czyli np. jak słucham czegoś na yt to nie wiadomo czemu mikrofon przechwytuje dźwięk z yt. Gdy rozmawiam przez teamspeak 3 słychać ogromne szumy a gdzieś dopiero wychwytuje głos. Dodam ze wczoraj zakupiłem nowy mikrofon żeby sprawdzić czy to wina urządzenia, ale sytuacja powtórzyła się. Ustawieniami "Głośćność" w prawym dolnym rogu na pasku się bawiłem ale nie pomogło, tak samo reinstalacja sterowników (realtek 97). Prosiłbym o pomoc, gdyż mikrofon jest mi bardzo potrzebny

 



  • 0

#2 pesteczka

pesteczka

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 13 06 2014 - 11:33

A ja mam taki problem, że słuchawki mi działają, a mikrofon nie;( nie wiem, czy to kwestia jakichś ustawień w komputerze, czy kwestja sprzętu (zepsuty mikrofon) albo sterowników. Jestem laikiem, więc proszę o wskazówki krok po kroku, co powinnam w takiej sytuacji zrobić. Z góry dziękuję za odpowiedź :)



Użytkownik pesteczka edytował ten post 13 06 2014 - 11:33

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych