Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterownik ekranu przestał działać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ziomalisz

ziomalisz

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 26 08 2013 - 19:39

Witam Potrzebuje pomocy z moim komputerem.
Od początku. Rok temu kupiłem komputer w częściach
athlon ii x3 450-nowy
M4A78LT-M LE -nowy
Dysk maxtor 250 gb -używana
karta zintegrowana
Zasilacz modecom feel 3 400w został mi ze starego kompa
Od 3 miesięcy cały czas miałem blue screeny nawet jak sie komputer właczał, komunikaty w stylu Sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawność ,czarny ekran poradziłem sie znajomego informatyka i powiedzał mi ze napewno karta uszkodzona więc kupiłem karte MSI Radeon HD 7750 OC 1GB DDR5-nową. Przez 4 dni było ok wsystkie gry śmigały ale potem znowu zaczęły sie schody mianowicie gdy gram w League of legend lub medal of honor Warfighter lub w każdą inna wymagjąca gre. gra sie przycina na 5-15 sek wyskakuje czsami komunikat
Sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawność i tak co chwila z dnia na dzień coraz gorzej teraz sie robi czarny ekran gra sie zacina i odcina tylko na 2 sek i znowu moge wrzucić video i tylko takie problemy są w grach, na necie i pulpicie jest wszystko cacy
Próbowałem już
-Format reinstal systemu
- 3wersje sterowników
wgrałem service pack 1
wyczyściłem dokładnie komputer z kurzu 
Testowałem programem msi kombustor i wsystko było jak należy
Bardzo prosze o pomoc 
MOGE DAĆ VIDEO Z PROBLEMEM
 
Temperatury
grafa normalnie 34-36C
w stresie 56C
p.s Znajomy informatyk powiedział żebym wymienił płyte głowna a ja licze na jakieś tańsze rozwiązania

 



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 26 08 2013 - 19:51

 

Zasilacz modecom feel 3 400w został mi ze starego kompa
 
p.s Znajomy informatyk powiedział żebym wymienił płyte głowna a ja licze na jakieś tańsze rozwiązania

 

Zacznij od pozbycia się tej atrapy udającej zasilacz, w tym momencie ty nie masz zasilacza tylko pudełko udające zasilacz, koło zasilacza ten pedoFeel nawet nie leżał... W 95% przypadków po wymianie na prawdziwy markowy zasilacz problem znika.

Bez tego możesz sobie wymienić wszystko w komputerze razem z dyskami, obudową i procesorem a problem zostanie.



  • 0

#3 BAKUN

BAKUN

    Zaawansowany użytkownik

  • 470 postów

Napisano 26 08 2013 - 20:04

Miałem taki sam problem jak ty ido końca nie wiem ale podejrzewam co było przyczyna. A wiec tak aktualizowałem bios jak i wszystko inne .Kupiłem obudowę taka która polepszyła cyrkulacje powietrza. Podkręciłem obroty wentylatorów programem MSI Afterburner. Pomogło nie mam już komunikatów gram w bfa 3 na wysokich i jest igiełka :) Oczywiście pastę też wymieniłem na grafie i procku. Ale u cb może zasilacz być przyczyna. Przed tobą długa droga testów i nie idź do serwisu bo tylko z cb kasę  zedrą,a nic w zamian nie otrzymasz. 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych