Skocz do zawartości


Stanislav

Rejestracja: 21 lut 2016
OFFLINE Ostatnio: 12 03 2016 04:05
-----

Moje tematy

Telefon łączy się z internetem i od razu się rozłącza...

09 03 2016 - 02:06

Pewnego razu kiedy normalnie korzystałem z internetu w telefonie nagle mnie z nim rozłączyło. Więc wszedłem w opcje WiFi i próbowałem się połączyć. O dziwo telefon kazał mi podać hasło WiFi mimo że miałem je zapisane, więc poszedłem to Routera i wpisałem hasło. Telefon zaczyna się łączyć na sekundę jest połączony wyskakuje "połączona z siecią "XXXXX"" i od razu się rozłącza. I znowu za każdym razem kiedy próbuje połączyć się z WiFi znów muszę wpisać hasło i dzieje się to samo. Mam w domu dwa Routery tylko w innych częściach mieszkania i z drugim Routerem może połączyć się bez problemu. 

 

Wyłącz i Włącz nie działa. Już mam ten błąd od ponad tygodnia

 

Proszę o pomoc 


Wirus którego nie mogę usunąć wg. Poradników

21 02 2016 - 17:07

Jest to wirus CoronaBorealis i wg. Wszystkich poradników jakie znalazłem powinienem bez problemu usunąć go w "usuń lub zmień programy" i w dodatkach przeglądarki...
Ale na WINDOWS 10 nie ma tego wirusa ani w dodatkach ani w usuń lub zmień... Nwm co zrobić więc w końcu pisze na forum bo nie chce formatować laptopa za 1 głupiego wirusa...

Nwm czy to ważne ale jest to wirus który wciska reklamy do przeglądarek i nie tylko np. Steam,Chrome,Origins