Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stalker Clear Sky


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sicknature

Sicknature

    A$AP Rocky - Peso

  • 1 648 postów

Napisano 13 08 2013 - 00:15

Jak w temacie zainstalowałem wszystki 3 części stalkera i działaja prócz czystego nieba

 

Wgrany patch 1.5.10 i po spaczowaniu gra sie normalnie uruchamia jednak jak przestawiam opcje na DX10 (po to mam lepszy PC żeby grac z bajerami) gra pokazuje komunikat standardowy ze po ponownym uruchomieniu zmiany zostaną wprowadzone. I tu sie zaczyna problem

 

odpalam gre i włącza się okienko stalkera i mycha kreci be zkońća, gra sie nie uruchamia dalej i mozna ja wyłączyc tylko menadzerem. XEngine.exe tylko w menadzeże działa i nic dalej sie nie dzieje,

 

Nie wina sterów nie wina systemu więc czego?

 

Pomoże ktos miał ktoś taki problem? gra sta ra ale klimat kozak i chciałbym pograć.



  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 26 08 2013 - 21:08

Hejka. Ktoś pisał, że odinstalowanie KB 2670838 pomaga na tą przypadłość.

Ktoś inny z kolei podpowiadał coś takiego, że występuje konflikt z MSI Afterburner. Rozwiązanie to odpalać grę ze skrótu(nie bezpośrednio z xrengine) i przy tym nie mieć włączonego wyżej wspomnianego programu(jak również podobnych). Może wystąpić potrzeba usunięcia pliku: Moje dokument\StalkerCS\user.ltx żeby móc wystartować grę.

Popróbuj i daj znać czy coś z tego to prawdziwa prawda czy tylko plotki ;D



  • 0

#3 Sicknature

Sicknature

    A$AP Rocky - Peso

  • 1 648 postów

Napisano 30 08 2013 - 06:39

Próbowałem tych metod jak i jeszcze innych i nic normalnie w dx9 pograsz a dx10 nie odpalisz za boga ;)  podobnie miałem z arhkam city do pewnego momentu grałeś potem przy próbie wczytania sejva wywalało na pulpit a potem juz wystapił błąd aplikacji i tak w kółko. Z innymi grami zero problemu tylko batmany i seria stalker sie sypie jak domki w czeczenii :E



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych