Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprzedam iPod Touch 4g 32 GB + Nokia Lumia 710


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mypoorbrain

mypoorbrain

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 23 02 2014 - 15:56

Opis iPoda:
 
Dziś mam państwu do zaoferowania używany odtwarzacz Apple iPod Touch 4 generacji o pojemności 32 GB. Stan wizualny oceniam jako dobry/bardzo dobry. Przód urządzenia posiada mikroryski widoczne tylko pod światło. Tył jak to w tego typu iPodach - porysowany. Sprzęt wystawiony na aukcji boryka się z jednym małym problemem typowym dla tej serii. Przycisk "Home" raz działa, a raz nie działa. Poradziłem sobie z tym problemem robiąc Jailbreak. Zainstalowałem małą aplikację, która pozwala nam zastąpić ten guzik dotykowymi gestami. Dodałem również rozwiązanie znane z Androida, czyli szybki dostęp do wielu funkcji systemu z poziomu panelu notyfikacji. Obecny system iOS 5.0.1 - dłuższe działanie na baterii, więcej wolnej pamięci RAM. Oczywiście na życzenie kupującego mogę wgrać najnowszy dostępny iOS.
 
W zestawie:
iPod Touch 4G 32 GB
Oryginalne pudełko
Papiery
Oryginalny kabel USB
 
Cena: 349 zł
 
 
 
Opis Nokii:
 
Dziś mam państwu do zaoferowania używany smartphone Nokia Lumia 710 z systemem operacyjnym Windows Phone 7.8. Stan wizualny urządzenia oceniam jako dobry. Ekran oraz panel z guzikami mają sporo rysek, ale nie przeszkadzają one dopóki nie patrzymy na urządzenie "pod słońce". Tylną klapkę polecałbym wymienić (można ją znaleźć na Allegro nawet za 5zł), ponieważ część zawiasów się wyrobiła. W tej cenie nie znajdą państwo drugiego takiego urządzenia.
 
W zestawie:
Nokia Lumia 710
Oryginalna Ładowarka Nokii
Papiery (instrukcje, karta gwarancyjna, dowód zakupu)
Oryginalne pudełko
 
Cena: 180zł

 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych