Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawa Opiekuna Ucznia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grigo

Grigo

    Początkujący

  • 116 postów

Napisano 08 01 2008 - 21:32

Otorz moze ktos wie jak obejsc opiekuna ucznia ;) albo cos w tym stylu ;)

  • 0

#2 Tequila

Tequila

    Stały użytkownik

  • 386 postów

Napisano 08 01 2008 - 21:36

Dookoła - albo cos w tym stylu.
Zamiast kombinować - dogadać sie z tym co zainstalował - dodatkowych kłopotów nie będzie (to w razie jakby sprawa na jaw wyszła)

  • 0

#3 Grigo

Grigo

    Początkujący

  • 116 postów

Napisano 08 01 2008 - 21:59

haha ;) ;) ciekawe jak ja mam sie dogadac z nauczycielem od informatyki ;)
  • 0

#4 Tequila

Tequila

    Stały użytkownik

  • 386 postów

Napisano 08 01 2008 - 22:07

Ja na jego miejscu też bym takie ograniczenia powprowadzał bo lekcje sa od tego aby słuchac nauczyciela a nie latac po całym internecie.
A jak ktoś umie sam obejść/wyłaczyć opiekuna to ... widocznie nie wyniesie z lekcji informatyki niczego co już by nie umiał.
Istotne jest by doszedł do tego jak to zrobić samodzielnie.
  • 0

#5 Grigo

Grigo

    Początkujący

  • 116 postów

Napisano 08 01 2008 - 22:13

to jest w miare proste ;) wykradlismy z kumplem plik users.dat ;) tylko teraz gorzej jest z rozszyfrowaniem hasla w hex edytorze ;)
  • 0

#6 Wyrwigrosz

Wyrwigrosz

    Początkujący

  • 25 postów

Napisano 23 01 2008 - 14:30

u mnie w szkole jest ciekawie mamy malo rozumnego nauczyciela informatyki;p!! nie dalo się instalowac programow;o(gg itp) więc zmienilem dysk na d i juz sie dalo;p po tygadniu koles sie skapnal i zablokowal ze do mojego komputera nic sie dodac nie dalo, ale jak W MOICH DOKUMENTACH SIE DALO NORMALNIE TYLKO TRZEBABYLO PLIK DOROBIC(FOLDER;P);) I JUZ Z 2/3 MIECHY MOZNA INSTALOWAC:) a opiekun ucznia(taki z niebieska tarcza w ikonie jest zajefajny;p w pasku zadan(czy jak to sie nazywa to na dole co jest start;p) 2 przyciskiem na niego trzeba kliknac i zakoncz;p i dziala wszystko:) na czytelni jest do [beeep] bo wszystko zablokowane i nic nie ma na pulpicie jest tylko notatnik explorer i paint nawet startu nie ma;/ powie mi ktos jak mozna zrobic zeby sie dalo pliki na pulpit dawac i instalowac?? do BIOSU SIE DA WEJSC:)
na czytelni naweet jaj sie nie porobi bo nie da sie zrobic skrypta wylaczajacego myszke nawet;/ bo nic na pulpit sie nie napisze;) POWIE MI KTOS? PROSZE
PZDR
  • 0

#7 oskar93

oskar93

    Banned

  • 678 postów

Napisano 23 01 2008 - 17:41

jak juz masz w hex edytorze otworzony to

http://www.beton.internet.v.pl/vsk/kod/index.html - do rozkodowania
http://img515.imageshack.us/img515/4306/jtz15bh.jpg - tu masz zaznaczone skad zaczynac czytac haslo, ale pierwsze zostawiasz i jedziesz nie od c2, jak na obrazku tylko c5
  • 0

#8 wncvirus

wncvirus

    Leń !

  • 851 postów

Napisano 23 01 2008 - 18:27

Skąd znam ten problem:D..Mieliśmy w liceum cenzora ale przy pomocy googli dało się go obejść;).Dla tego spytajcie googli jak to zorbić;).
  • 0

#9 Vanilka

Vanilka

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 24 01 2008 - 17:42

Hmm Wszyscy mająi problem nie da się nigdzie wejść gdzie jest dużo obrazków:( Jak mamy wejść na jakąś strone o obrazach to się nie da:( Znaczy ja nie mam problemu z wyłączeniem bo znam hasło (mam mame dyrektorke) inni mają problema ;)
  • 0

#10 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 30 11 2009 - 11:09

Jak jestes na koncie administratora to można wpisać: netsh winsock res po czym program Opiekun lub Uczeń przestanie działać.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych