Skocz do zawartości


Zdjęcie

Specyficzne Słuchawki - proszę o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 prv87

prv87

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 17 02 2008 - 23:37

Witam szukam słuchawek które bedą miały zintegrowane jedno wyjscie i na mikrofon i na słuchawki - czyli zeby miały tylko jedno wyjscie. Mogą byc na mini albo microjacka. Znalazłem tylko jedne jakieś platronicsy ale za ponad 300zl sztuka a potrzebuje tego z 30 do call center wiec cena sie robi nieciekawa. Znacie moze jakieś inne tańsze ??
pozdrawiam

  • 0

#2 killov

killov

    Początkujący

  • 131 postów

Napisano 18 02 2008 - 19:51

Jesteś pewien, że te słuchawki za 300zł miały mikrofon? Bo przyznam, że jeszcze nie spotkałem się z takimi, co posiadają jedno wejście do podłączenia i dysponują zarazem mikrofonem. I jeśli można wiedzieć, dlaczego akurat na jednego jacka chcesz? Większość ma "przelotki" w które podłączasz słuchawki i dodatkowo jeszcze jedno urządzenie - jednocześnie. Pod ten sam kanał Line Out.

  • 0

#3 prv87

prv87

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 19 02 2008 - 22:24

Jesteś pewien, że te słuchawki za 300zł miały mikrofon? Bo przyznam, że jeszcze nie spotkałem się z takimi, co posiadają jedno wejście do podłączenia i dysponują zarazem mikrofonem. I jeśli można wiedzieć, dlaczego akurat na jednego jacka chcesz? Większość ma "przelotki" w które podłączasz słuchawki i dodatkowo jeszcze jedno urządzenie - jednocześnie. Pod ten sam kanał Line Out.



tak jestem pewien :( na jednego dlatego ze sa one podłączone bezposrednio do telefonu i dlatego jest potrzebne jedno wejscie tylko. A co masz na mysli poprzez "przelotki" co to takiego ?
  • 0

#4 killov

killov

    Początkujący

  • 131 postów

Napisano 20 02 2008 - 18:17

"Przelotki" - rozdzielnik sygnału, na dwa małe Jacky, pod wyjście liniowe. Podłączasz słuchawki i głośniki jednocześnie. Coś jak 1Jack/2Jack'y. Niektóre słuchawki maję je w komplecie. Ale widzę, że to raczej mało pomocne w Twoim przypadku.

Możesz napisać do sklepu w którym znalazłeś te za 300zł, czy nie mają tańszych w asortymencie. Może będą wiedzieli więcej.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych