Skocz do zawartości


Specta

Rejestracja: 04 kwi 2007
OFFLINE Ostatnio: 21 05 2017 14:25
-----

Moje tematy

Szukam programu do katalogowania programów

23 11 2007 - 09:30

Witam,

Szukam programu do katalogowania programów posiadanych w swoich zbiorach. Taki mój wymarzony użytek powinien wyglądać mniej więcej tak:
1. Programy dopisuje się ręcznie (super by było gdyby też ściągał np. opisy z internetu) podając takie parametry jak nazwa, rok wydania, autor, strona internetowa, opis, rozmiar, nośnik na jakim jest on zaarchiwizowany (np. Uzytki 001 - tak mam ponazywane płyty), kategoria (muzyka, grafika itd.) itd.
2. Opisu możemy dodać screeny.
3. Wyszukiwać możemy przez różne parametry i możemy kożystać z katalogu np. Kategorii
4. Powinien być wygodny i szybki

Czy ktoś spotkał się z czymś takim ? Z góry dzięki za pomoc.

[wirus + logi] Czy to wirus ?

14 11 2007 - 23:22

Witam dostałem taką wiadomość:

Dołączona grafika

Pod linkiem "Dalsza część wiadomości..." kryje się strona: h##p://www2.fotka.pl.host7016.kdiwr1.hk/se...1cDIJ6YGLqXRUQk

Ja oczywiście naiwnie kliknąłem a strona się nie otwarła - pojawił się jakiś błąd serwera. Czy można sprawdzić czy coś złapałem ? Jak to zrobić ?

2x256 Mb + 512 Mb

14 11 2007 - 19:30

Witam,

Mam w komputerze założone dwie kości DDR po 256 MB (PC2100 a druga PC2700). Mam miejsce na jeszcze jedną kość, mam też kość DDR 512 MB 333 . Czy nie ma jakiś przeciwskazań, aby ją dołożyć. Najchętniej wyciągnąłbym wszystko i wsadził dwie takie same kości po np. 512 MB, no ale jak się nie ma co się lubi.... Zakładać ?

[INTEL] Wymiana Northwood'a 2.5 GHz na Prescotta 3 Ghz

06 11 2007 - 06:33

Witam,

Mam możliwość wymienić mojego Intel 4 Northwood 2.5 Ghz na Prescotta 3 Ghz. Oczywiście powinienem to zrobić, ale się ciągle waham. Mój system pracuje bardzo stabilnie. Czy jest ryzyko, że coś będzie nie tak ? Że coś ze sobą nie zagra ? Mam płytę Microstar MS-6763 i nigdzie nie mogę znaleźć jej parametrów. Nawet na stronie Microstar jej nie ma. Czy te procesory mają te same napięcia ? Czy wystarczy je tylko przełożyć. Doradźcie coś.