Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Fajcenzo

Fajcenzo

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 08 07 2009 - 16:02

Witam,

Szukałem już tego od rana i nie moge znaleźć konkretnej informacji na ten temat.. Mianowicie kupiłem wczoraj kartę podaną w temacie wpiąłem ją ładnie pięknie w slot w kompie, zrobiłem sobie format z racji, że chciałem odświeżyć system (postawiłem Winde XP z SP3), zainstalowałem tylko sterowniki od chiepsetu płyty głównej i grafiki żeby nie było jakiś problemów ze sterownikami właśnie od dźwięku. A następnie zgodnie z instrukcją podaną z kartą dźwiękową chciałem zainstalować do niej sterowniki (oryginalna płytka, która była w komplecie z kartą), niestety w trakcie instalacji w momencie gdy pasek postępu dochodzi do 84% wyskakuje blue screen i trzeba zrobić reset... próbę zainstalowania tych sterów ponawiałem chyba 3 razy i zawsze tak samo. Następnie zassałem najnowsze sterowniki do tej dźwiękówki ze strony Creativea, one się niby zainstalowały (podczas instalacji wyskoczył komunikat, że są one niezgodne z tymi certyfikatami microsoftu czy cos takiego, nie wiem jak oprogramowanie dwóch tak znanych firm może źle ze sobą współpracować..) ale w momencie gdy pasek postępu doszedł do 100% wyskoczył znowu blue screen. W tym przypadku uruchomienie windy w trybie normalnym okazało się już niemożliwe ponieważ podczas ładowania systemu wyskakuje cały czas ten sam błąd w postaci blue screena oO W trybie awaryjnym pousuwałem wszystkie sterowniki i nie mam zielonego pojęcia co teraz zrobić...

Wyczytałem gdzieś na necie, że te karty się coś gryzą z Sp3 ale nie za bardzo to rozumiem jak to jest możliwe skoro i na Sp2 i na viście podobno wszystko działa jak należy :)

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to prosiłbym o pomoc, albo jeżeli ktoś wie z którymi sterownikami ta karta dobrze działa z Xp+Sp3 to prosiłbym o linka.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych