Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sound Blaster Audigy (SB0570)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 seba18

seba18

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 21 08 2007 - 03:50

witam

a więc karte mam od około roku.działała przez ten czas i bardzo jestem z niej zadowolony.w końcu jedak trzeba było przeinstalować windowsa. w międzyczasie oddalem komp do naprawy i panowei "fachowcy" zgubili moje sterowniki do płyty głównej. po zainstalowaniu windowsa z oryginalnymi sterowanikami do płyty głównej ze strony ASUSA karta dźwiękowa (sterowniki oryginalne rowniez) owszem instaluje się. działa poprawnie jednak po około 10 minutach od uruchomienia windowsa przestaje być wykrywana... w menedzerze urzadzen dalej jest...niby dziala poprawnie, dzwiek jest...tylko nie ma jej w "dzwieki i urzadzenia audio" w panelu sterowania. pisze tam "brak urzadzen audio". po ponownym uruchomieniu komputera karte znowu widac i po okolo 10minutach znowu jej nie widac. uniemozliwia mi to korzystanie ze skype'a i troche przy oglądaniu filmów...jeśli włącze film w czasie kiedy wykrywa karte ogladne go calego z dzwiekiem a jak chce wlaczyc kiedy juz nie wykrywa karty film poprostu jest bez dzwieku...

instalowalem system juz 3 razy...wirusów nie ma(sprawdzane od instalacji windowsa przy instalowaniu kazdego komponentu sterownika czy programu).

windows jest ten sam co był... jedyn co zmieniłem to sterowniki o płyty głownej ASUS A7N8X-XE. czy moze to byc wina tych wlasnie sterownikow? jesli tak to skad sciagnac starsze sterowniki do tej plyty? na stronie asusa patrzylem w archiwum ale nie bylo albo nie patrzylem dokladnie.

prosze o pomoc i z gory dziekuje.

Sebastian K.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych