Skocz do zawartości


Sorgi

Rejestracja: 07 mar 2016
OFFLINE Ostatnio: 24 03 2016 12:15
-----

Moje tematy

Dysk SSD w komputerze do gier.

24 03 2016 - 11:40

Czy jeżeli składam sobie komputer do gier, to dysk SSD będzie potrzebny? I co on w ogóle daje? Bo złożyłem komputer, w którym jest dysk SSD 128GB oraz HDD 1TB, ale zastanawiam się, czy w zamian za ten dysk można dać coś lepszego...


Komputer do gier 3000zł.

14 03 2016 - 21:21

Siemanko. Chciałbym złożyć komputer przeznaczony głównie do gier, głównie fps. Mam na myśli te nowsze: Call of Duty Black Ops 3, Overwatch itd. Ze starego komputera niczego nie wyciągnę poza monitorem. Jest to jakiś SyncMaster 2243. Mam zamiar kupić go w przeciągu miesiąca, ale ważne jest, aby można było go kupić na raty (jeżeli ktoś wie, to proszę o wytłumaczenie tego, jak działa kupowanie na raty w internecie. Wiem, że to żałosne, ale chcę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik). Możliwe, że będę podkręcać sprzęt, o ile się tego nauczę (w co szczerze powątpiewam). Zależy mi też na tym, aby posiadał dysk SSD, najlepiej 120gb (tylko na system) i HDD 1tb na gry i całą resztę danych. Dzięki za pomoc :).


Prośba o ocenę zestawu.

07 03 2016 - 16:19

Komputer ma być głównie do gier. Proszę o napisanie mi, czy wszystkie części będą ze sobą współdziałały, czy może wymienić coś na lepsze w podobnej cenie (w sumie, to i tak delikatnie przekroczyłem mój budżet). Gdyby to kogoś interesowało, to kupować mogę jedynie w komputroniku. Z góry dzięki.