Skocz do zawartości


Sokhzyf

Rejestracja: 03 mar 2014
OFFLINE Ostatnio: 08 03 2016 16:40
-----

Moje posty

W temacie: Smartfon 800-900 zł

08 03 2016 - 16:41

Jakby, ktoś szukał smartfonów do 800 zł to tutaj jest fajna analiza najciekawszych pozycji na rynku już z bieżącego roku: http://www.instalki.pl/rankingi/21197-najlepsze-smartfony-do-800-zl.html


W temacie: Zarażenie URL:Malware - Proszę o pomoc.

08 03 2016 - 16:38

Też zawsze korzystam z Malwarebytes Anti-Malware, to świetnie narzędzie. W jakiś kryzysowych sytuacjach zawsze był skuteczniejszy niż AdwCleaner, no ale to może być przypadek, nie reguła. 


W temacie: czy w kodzie Dna czlowieka jest zaszyfrowana informacja

08 03 2016 - 16:31

Trochę brzmi jak science-fiction autorstwa Dawkinsa no ale... nie wykluczałbym różnych ewentualności. Wiadomo, że nasz kod dna jako rosy powoli ulega modyfikacji, wraz z biegiem stuleci. To naturalna część ewolucji. Na przykład niebieskie oczy są po prostu mutacją w naszym kodzie, która kiedyś dawna temu przyjęła się i przetrwała w populacji. 


W temacie: Czarna Samica Kruka - opętanie czy choroba?

08 03 2016 - 16:24

To znaczy wiecie, jedno nie wyklucza drugiego. Na pewno część rzeczy może podłoże problemów psychicznych. Ba! Jestem nawet pewien, że większość przypadków właśnie taka jest w istocie. Ale to nie znaczy, że nie może być przypadków paranormalnych z naszego punktu widzenia, to jest takich, które wymykają się naszej wiedzy, które mylimy z czymś innym. Jak odróżnić jedne od drugi, oto jest pytanie!


W temacie: Dziwny sposób na zwiększenie płynności w grach.

08 03 2016 - 16:19

Heheh ciekawy patent, ale u mnie na przykład jest wręcz odwrotnie. Jak minimalizuje gierki to u mnie spada płynność na chwilę kiedy komp przestawia się na okno i z powrotem. No ale jeśli tobie coś takiego pomaga to tylko możesz się cieszyć ;)