Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sluchawki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Mariusek

Mariusek

    Początkujący

  • 90 postów

Napisano 09 01 2008 - 16:43

Postanowilem napisac krotka recezje na temat sluchawek, moze komus sie przyda ;)

Na rynku są typy sluchawek zamknietych i otwartych. Zamkniete izoluja, otwarte nie. w otwartych są z kolei wentylacje. Dodam moze jeszcze z akg k66 p do konkurencji z UR-40.
Z tanszych ewentulanie Koss'a polecilbym UR21- zastosowane są tam dobre materiały i dożywotnia niekiedy gwarancja.
Nie polecam tanich sennheiserow w stylu hd 477 (nizsze sa ponoc jeszcze gorsze). jedynie hd201 moim zdaniem jak za swoja cene graly calkiem przyzwoicie, ale sa zamkniete
Zamknięte tłumią dźwięki z otoczenia (przynajmniej teoretycznie) ale też bardziej "grzeją" w uszy.. Poza tym zazwyczaj mają węższą scenę i większy bas.
Dokanalowymi sluchawkami, ktore nie wypadaja z uszu i izolouja są creative ep630. Mozna sobie dobrac wielkosc do swoich uszu ,gdyż są tam wymienne wkladki. Istotną cechą jest tez to, ze sluchwaki maja bardzo duzo w sobie basu. Ep630 polecam kupowac tylko w boxie poniewaz inne (takie za 20zł) to zwykle chińskie podróby ktore graja jak te za 10zl Dołączona grafika!
Z DOUSZNYCH sluchawek są w miare dobre SENNHEISER MX400, ktore kupicie juz nawet za ok 40zl (czasem dodawane są do świetnych odtwarzaczy marki Iriver zwłaszcza modelu T10) ale niestety moga a raczej beda wypadac z uszu przy wiekszej "trzęsiawce" np jak ktos gra na perkusji ;)
Ja mam zawsze tak, ze jak szukam czegos na rynku do mojej ustalonej z gory jakiejs tam ceny to i tak przewaznie kupie cos drozszego inwestujac automatycznie w lepszy sprzet. Zycze udanego wyboru i polecam Kossy ;)

  • 0

#2 bay

bay

    Początkujący

  • 71 postów

Napisano 09 01 2008 - 21:47

Ja mam zawsze tak, ze jak szukam czegos na rynku do mojej ustalonej z gory jakiejs tam ceny to i tak przewaznie kupie cos drozszego inwestujac automatycznie w lepszy sprzet.

ja mam identycznie. No nie wiem czy nazwał bym to krótką recenzją?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych