Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słuchawki+ karta do 500zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 globi01

globi01

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 21 11 2010 - 16:18

Witam. Z góry przepraszam, jeżeli podobne wątki wystąpiły, ale przeglądając forum, nie znalazłem zadowalającej mnie odpowiedzi. Poszukuje sprzętu do około 400-500zł. Będę go używał głównie do gier FPS, czyli zależy mi najbardziej na dobrym pozycjonowaniu, oraz na dobrej komunikacji (mam stały team). Zastanawiałem się nad słuchawkami typu Sennheiser HD 555 + zALMAN zM-MIC1 i tu pytanie czy karta dźwiękowa ASUS XONAR D1, Asus Xonar DG, Sound Blaster X-FI Xtreme Gamer, czy zupełnie coś innego? Czytałem na temat słuchawek 4gammers typu SS 7h USB, czy Siberia V2. Niektórzy wypowiadają się, że jest to kompletne [beeep], sprzedawane tylko pod szyldem firmy za grube pieniądze. I tu kolejne pytanie. Może jednak zainwestować w słuchawki 4gammers, bo pogłoski chodzące o nich to bzdura? W kwestii dźwięku jestem kompletnie zielony. Posiadam zintegrowaną kartę muzyczną. Teraz używam słuchawek Creative Fatal1ty, które okazały się niewypałem.

  • 0

#2 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 21 11 2010 - 18:02

słuchawki bierz Sennheisera , dzwiękówke Asus Xonar

HD 555 + XONAR D1 będzie ok

  • 0

#3 globi01

globi01

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 21 11 2010 - 18:22

Czy Xonar D1 pasuje do wszystkich płyt głównych? Nie śmiejcie się, bo jestem totalnym żółtodziobem.
  • 0

#4 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 21 11 2010 - 18:34

na większość starszych i prawie wszystkie nowe , jest pod PCI więc mobo musi mieć takie wejście

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych