Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skype


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 janaczek1123

janaczek1123

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 10 03 2008 - 21:03

Gdy rozmawiam z kolega przez skype, ja słysze go doskonale a on mnie z przerwami.

Neta mam z neostrady 1mb i dziala bez zarzutu. Kolega ma radiówke ale jemu tez chodzi internet bardzo dobrze.
Na dysku nie mam zadnego syfu itd.itp.
Moj sprzet to:
-porcek 1,7 Ghz
-pamiec 512 mb


W systemie nie mam zainstalowanego zadnego antywirusa a zapore mam wylaczona.

Mozecie cos poradzic ?

  • 0

#2 norton

norton

    Stały użytkownik

  • 283 postów

Napisano 11 03 2008 - 21:18

Nie masz włączonego żadnego programu do ściągania plików? Azureus, Flashget,itp. Z własnego doświadczenia wiem, że aby rozmowa była płynna i przyjemna trzeba wyłączyć wszystkie programy do współdzielenia plików u obu stron. Jeśli nie jest to przyczyną to może kolega ma stary komputer, ew. zamulony programami. Jeśli nie to, to pozostaje tylko ten net - radiówka. Niech zrobi kilkakrotnie testy szybkości łącza na jakiejś stronie i zobacz czy ma odpowiedni wysył i pobieranie

  • 0

#3 Uszatyy

Uszatyy

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 07 06 2008 - 13:45

A jak rozmawiasz z innymi osobami to też Cie niesłyszą ?
Jeśli tylko z nim masz takie problemy to jest wina jego neta lub kompa a nie twoja.
  • 0

#4 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 07 06 2008 - 16:31

Skoro nie masz żadnego antywira itd to skąd wiesz, że na kompie nie masz żadnego syfu? Proponuję coś jednak zainstalować :D

No i tak jak powiedzieli poprzednicy.. Radiówa działa "tak jak wiatr zawieje", kolega może mieć coś zainstalowanego na kompie co spowalnia neta (lub to on ma jakiś syf) itd itd ;]

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych